Спецможливості
Новини

Торік "Рівнеазот" збільшило об'єми виробництва мінеральних добрив на 143%

05.02.2020
785
Торік "Рівнеазот" збільшило об'єми виробництва мінеральних добрив на 143% фото, ілюстрація

За 12 місяців 2019 року ПрАТ "Рівнеазот", що входить у групу підприємств азотного бизнесу Group DF, виробило 1,135 млн тонн мінеральних добрив.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БІЗНЕС.

Найбільше вироблено аміачної селітри (587 тис. тонн), аміаку технічного (292 тис. тонн), вапняково-аміачної селітри.( 221 тис. тонн). Підприємством також випущено 35 тис. тонн аміаку водного технічного та 604 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

"Ми перевиконали виробничий план. У порівнянні з минулим роком, у нас ріст об’ємів виробництва — плюс 143%. Найважливіша для нас подія року — відновлення виробництва власного аміаку. Раніше ми працювали на привозному. На об’єми виробництва та розмір інвестицій вплинули два фактори: закриття українського ринку добрив від російського імпорту та підтримка акціонера.

За рік в основні фонди вкладено 73,95 млн грн капітальних інвестицій. Плюс дуже важливо, що підприємство було забезпечене газом по прийнятним цінам", — наголосив Михайло Заблуда, Голова Правління ПрАТ "Рівнеазот".

У 2018 році "Рівнеазот"виробило всього 466,5 тис. тонн добрив. Із них — 395,88 тис. тонн аміачної селітри, 64,06 тис. тонн вапняково-аміачної селітри, 6,56 тис. тонн товарного аміаку водного технічного.

Також підприємство у 2018 році виробило 355,43 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти, 128,4 тонни азоту рідкого, 3,1 тонни кисню технічного товарного.

 

Ключові слова: Азот, добрива

Інтерв'ю
Радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен
    Радник Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перрен розповів сайту propozitsiya.com, чому в званні великої аграрної країни нема нічого поганого, чим його батьківщина заслужила це звання і чим зі свого... Подробнее
Наскільки важливо дбати про якість зерна? Що таке нотифікації і чому їх варто боятися Україні? Які хвороби зернових є загрозою для іміджу української сільгосппродкції propozitsiya.com розповів 

1
0