Спецможливості
Новини

В Києві відкрилась "цукрова демократія"

23.09.2016
2936
В Києві відкрилась "цукрова демократія" фото, ілюстрація
фото с выставки

Вчора, 22 вересня, у приміщенні культурного фонду "Ізоляція" (м. Київ) відбулося відкриття інтерактивної скульптурної інсталяції "Цукрова демократія". Родзинкою виставки стала модель Будинку вчителя, розміщена в центрі залу.

Про це повідомляє Latifundist 

Генеральним партнером заходу виступив агропромхолдинг "Астарта-Київ", який є лідером з виробництва цукру в Україні. На виставці були представлені архітектурні споруди з кубиків цукру.

Ірландські художники Брендан Джеймісон і Марк Ревелз створили інтерактивну скульптурну інсталяцію з цукру. Навколо моделі столичного Будинку вчителя художники розмістили цукрові споруди, на створення яких надихнули їх супрематичні архитектоны Казимира Малевича

Інсталяція буде відкрита для усіх відвідувачів з 22 по 30 вересня, які зможуть побудувати власні конструкції або доповнити вже існуючі, створюючи таким чином гібридну архітектуру.

Чому скульптури саме з цукру, і до чого тут демократія?

Цукор, як матеріал для створення об'єкта, обраний тому, що є "демократичним" і "мультисенсорним" матеріалом. Крім того, організатори проекту хочуть зробити відсилання до династії Терещенків, які, будучи цукровими магнатами, зробили великий внесок у розвиток української культури.

Керівник проектів соціальної відповідальності агропромхолдингу "Астарта-Київ" Людмила Гарбуз зазначила, що холдинг продовжує добрі традиції цукроваріння в Україні, а також розвиває традиції спонсорства і меценатства. Саме співпраця в рамках цього проекту є гарним показником хороших намірів щодо гармонізації навколишнього середовища, в якому всі живуть і працюють. Бізнес і культура, як завжди, повинні працювати в такій тісній спарці. Це шлях в дві сторони, тому що культура отримує від бізнесу, а бізнес отримує від культури.

За словами Людмили Гарбуз, ця прекрасна співпраця між українцями та ірландцями ще раз доводить, що культура є універсальною мовою для побудови співпраці.

Інтерв'ю
Новообрана Верховна Рада за швидкістю прийняття законів змагається з Верховною Радою УРСР комуністичних часів, коли будь-яке питання голосувалося за хвилину: «Хто за? Хто проти? Хто утримався? — Одноголосно». Блискавично розробили і внесли... Подробнее
Переклад колонки Анни Бабіч, експертки з комунікацій та сталого розвитку в сільському господарстві, для видання European Seed Понад 35 років тому, коли британський професор та історик Роберт Конквест опублікував книгу «Жнива скорботи:... Подробнее

1
0