Спецможливості
Новини

В Індії скоротяться площі під основними зерновими й бобовими

17.12.2018
929
В Індії скоротяться площі під основними зерновими й бобовими фото, ілюстрація

В Індії очікують суттєвого зниження посівних площ у сезоні, який там називають Рабі або вологим. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на індійське інтернет-видання The Pioneer.

Дані по засіяній площі в сезоні, що починається сівбою культур у середині листопада після закінчення сезону мусонних дощів, і закінчується збиранням урожаю починаючи з квітня-травня, зазвичай отримують в середині грудня. І отримані нещодавно остаточні дані невтішні для Індії і, навпаки, обнадійливі для провідних світових експортерів сільгосппродукції.

Особливо сильно — на 36% — скоротились площі під рисом на півдні Індії через брак вологи і 5 тропічних ураганів, що пройшли цього року. А стан інфраструктури в Індії такий, що доставка продовольства на південь країни з північної її частині в 1,5 рази дорожча, ніж у ці самі південні штати морем з України.

Посівні площі під пшеницею скоротилися на 2%, однак в Індії очікують також зниження врожайності порівняно з минулим роком через більш посушливу і спекотну погоду і основних штатах-виробниках. Площі під бобовими знизилися з 12,7  до 11,4 млн га, тобто на 10%. Крім того, зменшилися посіви круп’яних культур (з  4,5 до 3,3 млн га, або на чверть), а також олійних (з 6,7 до 6,5 млн га).

Причиною зменшення посівів став дефіцит вологи, який зараз спостерігається в більш ніж третині районів Індії. Хоча метеослужбою країни прогнозувалось хороше зволоження під час мусону, за фактом кількість опадів за сезон мусонних дощів виявилася на 22% меншою за середнє багаторічне значення.

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
Марина Чулаєвська, старший тренер Association4U
Нині Україна на шляху імплементації Угоди про асоціацію з Європейським союзом – документу, що визначає план реформ на найближчі 10 років. Ця угода - великий рамковий документ, що стосується різних

1
0