Спецможливості
Новини

На Чернігівщині білоруський китаєць купує льонокомбінат

02.12.2021
984
 На Чернігівщині білоруський китаєць купує льонокомбінат  фото, ілюстрація

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит «ІСТПС» (ТМ «Істплекс») мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ «Козець» (смт Козелець Чернігівської області).

Зокрема, Чжу Хаотянь планує придбати 59,775% акцій, а «ІСТПС» — 22,51%, повідомляється у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.censor.net.

Місцем тимчасового перебування Чжу Хаотяня в Україні вказано готель «Софіївський Посад» (Софіївська Борщагівка).

За даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) станом на третій квартал 2021 року, серед акціонерів ПрАТ «Козелецький льонозавод» — громадяни Росії Павло Буїнов та Андрій Козлов, яким спільно належить 22,51% акцій (по 11,2551% кожному), а також громадянки України Наталія Лешкова (24,7239%) та Ірина Донченко (12,3597%).

Ще 22,6914% акцій ПрАТ належить столичному АТ «Інвесткомпанія «Ромекс Інвест», у якому, згідно з держреєстром, 84,4% належить жителю Обухова Юрію Бондарчуку, а директором є Ірина Донченко. Статутний капітал АТ — 0,99 млн грн.

«Основним видом діяльності АТ «Козелецький льонозавод» у держреєстрі зазначені підготовка та прядіння текстильних волокон, проте в останні роки підприємство здавало в оренду основні засоби.

Підприємство створено у 1972 році та приватизовано у 1996 році. За інформацією у фінзвітах підприємства в НРКЦПФР, в умовах ринкової економіки фінансовий стан підприємства значно погіршився, основні засоби, що дозволяли випускати льоноволокно, було продано для погашення боргів перед бюджетом», — йдеться у повідомленні.

Ключові слова: льонокомбінат, продажа

Інтерв'ю
У квітні 2020 року в компанії CLAAS відбулися кадрові перестановки. Гельмут Клаас, її багаторічний керівник та ідейний натхненник, під керівництвом якого концерн CLAAS став саме тією компанією, яку сьогодні знають на всіх континентах,... Подробнее
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки

1
0