Спецможливості
Новини

В Австралії зібрали унікальний врожай пшениці, вирощений на добривах із батарейок

20.03.2021
1085
В Австралії зібрали унікальний врожай пшениці, вирощений на добривах із батарейок фото, ілюстрація

Австралійські фермери можуть похизуватися неабияким досягненням. Їм вдалося зібрати перший урожай пшениці, добривом для якої стали використані батарейки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agro.24tv.ua.

В Австралії вже зібрали перший урожай пшениці, під час вирощування якої використовували мікрочастинки перероблених лужних батарейок.

Результати експерименту виявилися позитивними, тому робота в цьому напрямку буде продовжена.

Компанія Lithium Australia NL спільно з дочірньою структурою Envirostream Australia Pty опублікували результати польових випробувань унікальних мінеральних добрив. Вони містять мікрочастинки марганцю, які були отримані з відпрацьованих лужних батарейок, спрямованих на утилізацію.

У червні 2020 року компанія внесла добрива з батарейок в ґрунт на випробувальному полігоні, а збирання врожаю завершилося в грудні. Дослідження показали гарне поглинання марганцю зерном.

Особливістю добрив, отриманих шляхом змішування моноамонійфосфату з металевим пилом, що містить марганець і цинк, є повільне вивільнення поживних речовин для рослин.

Lithium Australia має намір надати результати польових випробувань виробникам добрив, а також продовжити роботу по використанню перероблених акумуляторних матеріалів в якості сировини для комплексних добрив.

 

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее

1
0