Спецможливості
Новини

В "Астарта-Київ" розраховують на преференції на ввезення обладнання для біогазу

02.03.2017
1809
В "Астарта-Київ" розраховують на преференції на ввезення обладнання для біогазу фото, ілюстрація
"Астарта-Київ" будує електростанцію на біогазі і планує розвивати її потужність та продуктивність

Для агрохолдингу "Астарта-Київ" рік був дуже гарним - як і для галузі в цілому, так і для біоенергетичного комплексу: цукровий завод переробив дуже багато буряку, жому було предостатньо. Це дозволяє підприємству працювати досі і подавати газ на соєвий завод та зменшити інші добавки, які потрібно вирощувати окремо, а це відповідно додаткові витрати.

Зараз підприємство будує електростанцію на біогазі і планує розвивати її потужність та продуктивність, розповів керівник проектів "Астарта-Київ" Олексій Криволапов, пише propozitsiya.com з посиланням на agravery.com.

За його словами, з боку держави "Астарта-Київ" хотіла би отримати преференції по ввозу в Україну обладнання, що використовується для отримання біогазу чи біоетанолу. "Також хотілося би мати підтримку на законодавчому рівні, щоб всі законопроекти були узгоджені між собою та не виникало ситуації, коли ти побудував, запустив, а через законодавчі нововведення працювати не можеш", - зазначив експерт. Він нагадав, що лоббі тих, хто ввозить паливо, надзвичайно сильне.

Нагадаємо, міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий зазначив, що цей рік для цукрової галузі можна визначити як рік чіткої динаміки: на 25% виросли площі посіву під цукровий буряк ніж в попередньому році, на 30% зросла цукросировина, на 40% більше цукру виготовили.

Наразі перед виробниками стоїть нова амбітна задача – вийти на 1 млн т цукру на експорт в новому році.

За 2016 рік цукрова галузь заплатила податків на 3 млн 350 млн грн. 40% валютних надходжень країни дає агросектор, цукрова галузь - майже $230 млн надходжень за 2016 рік.

Інтерв'ю
Родіон Рибчинський, голова асоціації «Борошномели України»
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам
Demydov1
В унікальній споруді на території арктичного архіпелагу Свальбард у Норвегії не так давно офіційно відкрито Всесвітнє сховище насіння. Дбаючи про майбутнє планети, людство прагне зберегти генофонд

1
0