Спецможливості
Новини

У 2018 р. УЗ почне налагоджувати більш ефективне сполучення з портами

21.12.2017
1380
У 2018 р. УЗ почне налагоджувати більш ефективне сполучення з портами фото, ілюстрація
У 2018 р. УЗ почне налагоджувати більш ефективне сполучення з портами

У 2018 році «Укрзалізниця» планує почати реалізацію проектів, які повинні збільшити пропускну здатність ділянок на підходах до портів, місць зосередження промислового і сільськогосподарського виробництва і на транзитних і експортних напрямках, пише propozitsiya.com з посиланням на Порти України.
Як заявив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов на засіданні Кабінету міністрів 20 грудня 2017 року, до пріоритетних проектів відносяться електрифікація напрямів Долинська - Миколаїв - Колосівка, Ковель - Володимир-Волинський - Ізов - Держкордон та Потоки - Золотнишино. Зокрема, реалізація проекту по напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка сприятиме розвитку зернових перевезень.
«Необхідно забезпечити якісне і більш ефективне сполучення з портами в напрямку Миколаєва. На перевезеннях на дизельній тязі ми втрачаємо в 5 разів більше, ніж на електротязі. Фінансування проекту буде здійснюватися за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ, наданих під державні гарантії. У разі ратифікації в лютому-березні 2018 року відповідних угод і після проведення тендерних процедур по правилам банків, у вересні 2018 року розпочнеться реалізація проекту», - додав він.
Також Євген Кравцов уточнив, що в рамках даного проекту планується побудувати другі колії у напрямках Долинська - Миколаїв з експлуатаційної довжиною в 148 км і Миколаїв - Колосівка з довжиною в 105 км. Проект планують завершити до 2021 року. Щорічний економічний ефект складе 722 млн грн, а проект окупиться через 7 років.

Інтерв'ю
Люди, які в усьому шукають позитив, відзначають, що нинішньої весни на полях хоча б хвороби не дошкуляють. «І так, і ні», — коментує ситуацію менеджер з технічної підтримки напряму захисту насіння компанії «Сингента», фітопатолог, кандидат... Подробнее
Турбота про навколишнє середовище, збереження біорізноманіття, покращення медоносної бази, підтримка держави. Оперування сучасними знаннями, організація промислових пасік та інвестиції в переробне обладнання. Таким, цілком імовірно, може... Подробнее

1
0