Спецможливості
Новини

USAID збирається кредитувати українських аграріїв

20.10.2016
965
USAID збирається кредитувати українських аграріїв фото, ілюстрація

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) збирається видавати кредити українським малим і середнім фермерам,а також сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості. Кредитування здійснюватиметься через кредитні спілки (КС), які розраховані на період з 2016 по 2020 рік.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна 

У процесі засідання "круглого столу", присвяченого Міжнародному дню кредитних спілок у Києві в середу, директор проекту Єва Сержинська заявила, що керівництво програми сподівається за чотири роки залучити до 24 тис. нових позичальників в сільському господарстві. Вони розраховують домогтися такої кількості за рахунок співпраці, щонайменше, з 68 кредитними спілками.

Як сказала Сержинська, проект буде працювати в тісній кооперації з регулятором у сфері вдосконалення нормативно-правової бази, з асоціаціями КС і з самими спілками.

Керівник проектів та програм департаменту стратегії реформування Національного банку України Олена Онищук зазначила, що перш ніж реформувати український ринок КС, потрібно внести необхідні поправки в законодавчу базу.

Повідомляють, що USAID фінансуватиме проект, але за його реалізацію візьметься Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU).

Нагадаємо, вперше департамент кредитування розвитку USAID (DCA) почав співпрацювати з українськими КС в 2014 році. Тоді у Львівській, Херсонській та Харківській областях USAID спільно з п'ятьма спілками почав реалізацію восьмирічної програми підтримки українських аграріїв .

Ключові слова: USAID

Інтерв'ю
Наразі багато виробників ЗЗР, насіння та техніки вдаються до транспортно-складського аутсорсингу. Адже це дає змогу з мінімальними витратами (не секрет, що у великих компаніях витрати на логістику на сьогодні часто перевищують інші... Подробнее
Директор компании "Агро-Вент" Андрей Марущак
Малиновий сезон-2017 в Україні проходив дуже бурхливо. Зростаючі обсяги пропозиції ягоди змусили дуже нервувати самих виробників, які побоювалися обвалу цін. У такому ж нервовому, і навіть виснаженому стані були і переробники, які зірвали... Подробнее

1
0