Спецможливості
Новини

Укрзалізниця до сезону цьогорічних пікових вантажних перевезень сформувала резерв рухомого складу, – Євген Кравцов

10.07.2019
701
Укрзалізниця до сезону цьогорічних пікових вантажних перевезень сформувала резерв рухомого складу, – Євген Кравцов фото, ілюстрація

Вперше за останні шість років Укрзалізниця сформувала резерв вантажних вагонів та локомотивів. Маючи такий запас рухомого складу, можна з впевненістю говорити, що компанія повністю готова до цьогорічних пікових перевезень. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Про це пише propozitsiya.com.

«Наразі компанія має в резерві декілька тисяч вантажних вагонів. Крім того, робочий парк локомотивів складає близько 1800 одиниць та ще близько 130 у резерві. Цей показник вказує на те, наскільки суттєво ми змогли за останні роки оновити рухомий склад», – зазначив керівник компанії.

За словами Євгена Кравцова, Укрзалізниця вже повністю готова до цьогорічних пікових перевезень. «Нам вдалося успішно пройти минулий маркетинговий рік і впевнений, що впораємося і з цим», – додав він.

Керівник Укрзалізниці запевнив, що компанія й надалі не збавлятиме темпів оновлення своїх основних фондів. «Наразі вже розроблена та затверджена п’ятирічна стратегія компанії. Основні акценти, передбачені нею, – оновлення тягового рухомого складу і вантажних вагонів. Також інвестуємо у необхідні інфраструктурні проекти. Лише у цьому році ми плануємо спрямувати на інвестиційну програму 21 млрд грн», – розповів Євген Кравцов.

Крім того, він нагадав, що компанія наразі шукає стратегічних партнерів для оновлення вантажних електровозів. «У нас вже є short list компаній, які пройшли технічний відбір. Серед них, зокрема Alstom», – резюмував Євген Кравцов.

Інтерв'ю
Demydov1
В унікальній споруді на території арктичного архіпелагу Свальбард у Норвегії не так давно офіційно відкрито Всесвітнє сховище насіння. Дбаючи про майбутнє планети, людство прагне зберегти генофонд
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее

1
0