Спецможливості
Новини

Україна може виграти від конфлікту між Саудівською Аравією і Канадою, - ЗМІ

11.08.2018
784
Україна може виграти від конфлікту між Саудівською Аравією і Канадою, - ЗМІ фото, ілюстрація

Саудівська Аравія наказала експортерам зерна відмовитися від закупівлі пшениці і ячменю з Канади, поставки пшениці може замінити Україну, повідомляє propozitsiya.com, посилаючись на БізнесЦензор. Про це пише Голос Америки.

Раніше Саудівська Аравія витворила посла Канади і відкликала свого посла з цієї країни. Державна авіалінія країни припинила авіасполучення з Торонто, а тисячам студентів з Саудівської Аравії було наказано покинути Канаду і здобувати освіту в інших країнах, після коментарів влади Канади щодо затримання активістів в Саудівській Аравії.

Крім того, державне агентство Саудівської Аравії надала вказівки експортерам зерна відмовитися від закупівлі пшениці і ячменю з Канади через міжнародні тендери, повідомили Reuters європейські трейдери.

Як зазначає видання, Україна є основним постачальником ячменю в Саудівську Аравію, однак не продавала пшеницю в цю країну з 2016 року.

Аналітики вважають, що така ситуація може надати Україні шанс відновити експорт пшениці до Саудівської Аравії в цьому сезоні.

"Україна не постачала пшеницю до Саудівської Аравії в сезоні 2017/18, однак у нинішній ситуації, цей ринок може стати багатообіцяючим для українських експортерів зерна", - зазначив аналітик "АПК-Інформ".

У консалтинговій агенції вважають, що рішення державного агентства Саудівської Аравії із закупівлі пшениці на міжнародних торгах може дозволити Україні більше експортувати в королівство.

Як повідомлялося, раніше Саудівська Аравія заморозила всі нові торговельні та інвестиційні транзакції з Канадою у відповідь на заклик Оттави звільнити затриманих в королівстві активісток.

Влада Саудівської Аравії заявили, що не втручаються у внутрішні справи інших країн, включаючи Канаду, і тому не потерплять втручання інших країн у свої внутрішні справи і в питання взаємодії з власними громадянами.

Інтерв'ю
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Майбутня урожайність приблизно на 60% залежить саме від родючості ґрунту. Визначити, яких елементів бракує, а яких забагато, допоможе аналіз ґрунту. США як один із світових лідерів у вирощуванні зернових та бобових накопичили великий... Подробнее
Олександр Карпенко, директор із маркетингу та технічної підтримки компанії «Адама Україна»
Агрохімічний ринок в Україні нібито великий з чималою кількістю учасників, але водночас усі одне одного знають, і події, які відбуваються на ньому, дуже швидко стають темами для активного обговорення.

1
0