Спецможливості
Новини

Український експорт поїде до ЄС на кращих умовах

30.09.2016
1212
Український експорт поїде до ЄС на кращих умовах фото, ілюстрація
Украинский экспорт поедет в ЕС на лучших условиях

Нещодавно європейська комісія прийняла пропозицію українських виробників і повідомила про готовність збільшити квоти для експорту деяких видів української продукції на європейський ринок.

Про це повідомляє УНІАН

Комісар Європейського Союзу з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом повідомила про те, що європейська комісія прийняла пропозицію українських виробників про готовність збільшити квоти для експорту деяких видів української сільськогосподарської продукції на європейський ринок.

Кращі умови передбачаються для ячменю (350 тис. тонн на рік), пшениці (100 тис. тонн на рік), кукурудзи (650 тис. тонн на рік), овса (4 тис. тонн на рік) та інших зернових.

Пропозиція також передбачає збільшення на 50% безмитного експорту в ЄС помідорів, підданих обробці (5 тис. тонн на рік). Крім того, розширюються квоти на експорт українського натурального меду (3 тис. тонн на рік).

Сесілія Мальмстрьом сказала, що вони вже зараз можуть бачити позитивні результати використання угоди про всеохоплюючу торгівлю, але хотіли б покращити її ефективність. Сесілія приїхала в Україну з хорошими новинами: Єврокомісія прийняла рішення, щоб надати додатковий доступ до ринку ЄС на додаток до того, що є в угоді про ЗВТ. Це розширення ряду основних позицій в сфері сільського господарства — ячмінь, овес, пшениця, кукурудза.

Сесілія Мальмстрьом зазначила, що прогрес очевидний. Українська економіка зростає, зростає і експорт до ЄС. І в міру спільної роботи, вона хоче запевнити українських партнерів, що вони можуть розраховувати на допомогу ЄС.

Вона також повідомила, що квоти будуть збільшені терміном на три роки. Однак це рішення в комплексі має затвердити Європарламент, а також держави-члени ЄС.

Ключові слова: експорт, ЄС

Інтерв'ю
Зараз багато говориться про деградацію грунтів. Сайт propozitsiya.com попросив детальніше прояснити суть проблеми і порадити шляхи її вирішення генерального директора Інституту охорони грунтів Ігоря Яцука. І він дав докладне інтерв’ю.   Як... Подробнее
Demydov1
В унікальній споруді на території арктичного архіпелагу Свальбард у Норвегії не так давно офіційно відкрито Всесвітнє сховище насіння. Дбаючи про майбутнє планети, людство прагне зберегти генофонд

1
0