Спецможливості
Новини

Україна запровадила санкції щодо постачальників міндобрив "Єврохіму"

21.09.2017
1344
Україна запровадила санкції щодо постачальників міндобрив "Єврохіму" фото, ілюстрація
МЕРТ України ввело санкції щодо низки підприємств групи "Еврохим", а також інших російських постачальників міндобрив

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України ввело санкції щодо низки підприємств групи "Еврохим", а також інших російських постачальників міндобрив. Відповідне рішення закріплене наказом МЕРТ №1383 від 19 вересня, пише propozitsiya.com за матеріалами interfax.com.ua.

Санкції, зокрема, введено проти ТОВ "Агроцентр Еврохим-Липецк", "Агроцентр Еврохим-Краснодар", "Агроцентр Еврохим-Невинномысск", "Агроцентр Еврохим-Волгоград", "Агроцентр Еврохим-Орел", "Еврохим Трейдинг Рус", АТ "Невинномысский Азот", АТ "МХК Еврохим", "Новомосковская акционерная компания "Азот".

Крім того, МЕРТ увів санкції проти ТОВ "Галактика", "Русагрохим", "Боснис", "Агрохимуниверсал", "Агроцентр-Белгород", "Агрохимцентр-Тамбов", "Рязаньагрохим", "Югагрохим", "Зарайская Сельхозхимия", "Аграрник", "Целинскагрохимсервис", "Юг-Бизнеспартнер", "Агрохимуниверсал", "Тандем", АТ "Агрохимия", "Общество поддержки фермерских хозяйств", "Балттрейдхим".

Санкції у вигляді зупинення зовнішньоекономічної діяльності таких суб'єктів введені за поданням Головної військової прокуратури Генпрокуратури України.

"Встановлено, що зазначені підприємства здійснюють постачання азотних добрив (аміачної селітри) на тимчасово підконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей поза митним контролем через припинені або заборонені урядом пункти пропуску на російсько-українському кордоні", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За даними відомства, кошти, сплачені так званим "днр" і "лнр" за "розмитнення" міндобрив, згодом використовувалися для фінансування незаконних збройних формувань.

Інтерв'ю
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і

1
0