Спецможливості
Новини

У гліфосату може з'явитися серйозний конкурент — глюфосинат

01.08.2017
3136
У гліфосату може з'явитися серйозний конкурент — глюфосинат фото, ілюстрація

Контактний гербіцид із широким спектром дії глюфосинат було створено в Японії 1984 року. Тоді він не отримав очікуваного визнання, проте ситуація змінилася: за оцінками експертів, світовий ринок глюфосинату досягне $2097 млн вже до 2022 року, повідомляє propozitsiya.com із посиланням на agroxxi.ru.

Значний розвиток стійких до глюфосинату сільгоспкультур робить це добриво перспективним для світової агрохімічної промисловості. У зв'язку з повсюдним застосуванням гіфосата кількість бур'янів, стійких до цього пестициду, значно зросла. На думку галузевих експертів, цей недолік можна подолати за рахунок використання глюфосинату: це знизить опір бур'янів і збільшить ефект прополки. Застосування глюфосінатних гербіцидів на різних культурах зазвичай вважається безпечним. Крім того, він використовується в поєднанні з іншими гербіцидами для підвищення їх ефективності. Нові підприємства виходять на ринок завдяки перевагам використання глюфосинату і можливостям, що є в сучасній гербіцидній промисловості.

Нині найбільший попит на глюфосинат — у США, потім слідують Китай, Корея, Індія, Бразилія. Зростаючий попит на глюфосинат у США та інших країнах призвів до того, що в короткостроковій перспективі з'явилися можливості для розширення потужностей і появи нових учасників ринку. Проте, ціни на глюфосинат як і раніше будуть залишатися високими через складнощі в виробничому процесі та його обмеженій пропозиції в галузі.

Bayer CropScience є найбільшим виробником глюфосинат і має намір розширити свою пропозицію вдвічі до кінця 2017 року через підвищений попит.

У США Управління по контролю за продуктами і ліками (FDA) регулює реєстрацію і використання агрохімікатів у країні. Глюфосинат вважається безпечним для використання в культурах у порівнянні з іншими доступними гербіцидами.

Інтерв'ю
Система аграрних розписок (АР) працює у 8 областях: Харківській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Сумській та Миколаївській. Станом на середину квітня в Україні
Директор фірми "Скок Агро" Сергій Скок
Керівник стартапу, у якого вже з’явилося двоє конкурентів, - про важливість моніторингу ущільнення грунту, еволюцію методів вимірювання ущільнення і боротьбу з останнім.    - Ваш стартап «Скок Агро» зосередився на вдосконаленні методів... Подробнее

1
0