Спецвозможности
Новости

У добру путь, виставковий центр!

05.06.2008
558
У добру путь, виставковий центр! фото, иллюстрация

Те, про що так довго мріяли українські ділові кола, нарешті відбулося: у столиці урочисто відкрито сучасний виставковий центр європейського рівня. Безперечно, ще зарано твердити про Золотоверхий як про європейську виставкову столицю на кшталт Ганновера, Нюрнберга або Лейпцига, але крига вже скресла і невзабарі в українських виставок побільшає європейського полиску.
Анатолій Ткаченко, директор Міжнародного виставкового центру
— Ми вже розпочали виставкову діяльність у новому виставковому центрі. Наразі деякі оздоблювальні роботи ще тривають, але немає ніяких сумнівів, що до перших лютневих виставок центр буде повністю готовий.
Ідея будівництва подібного центру не нова. Її висловлювали багато організаторів виставкової діяльності в Україні. Вона витала в повітрі. Слід було організувати справу і вкласти сюди кошти. Зауважу, що ми не пішли на повідку в зарубіжних радників, які рекомендували нам зробити простішу споруду. Ми прагнули зробити виставкове приміщення високого класу. Цей комплекс складатиметься не лише з виставкових павільйонів (трохи згодом тут буде збудовано ще один такий), а й з готельного комплексу, а також торговельних і розважальних споруд. Експозиційна площа павільйону становить 10500 м2 (це, до речі, більше, ніж може надати під виставки Палац спорту). Кілька автономних входів дають змогу проводити три–чотири виставки водночас (з допомогою спеціальних мобільних перегородок).
Олександр Перов, директор компанії “Прем’єр-Експо”
— Ми спробуємо водночас провести навіть п’ять виставок. Це складно, але у цьому комплексі це можливо завдяки великій кількості окремих входів.
Павло Кішко, заступник директора компанії “Прем`єр-Експо”
— У нас є великий блок виставок, присвячених продовольчій і сільськогосподарській тематиці. У 2003 році ми об’єднаємо два проекти — World Food Ukraine та Food & Drinks — в єдину велику виставку, яку плануємо провести в листопаді. Крім того, виставку обладнання для харчової промисловості World Food Tech проведемо у блоці з KievAgriHort у лютому. Особливістю цього блоку буде те, що вперше в Україні на сільськогосподарській виставці буде експоновано сільгосптехніку, всередині павільйону (дотепер всю сільгосптехніку у нас демонстрували на відкритих майданчиках).
Отже, шановні читачі “Пропозиції”! Зустрінемося в лютому на київському Лівобережжі й оцінимо разом можливості Міжнародного виставкового центру.
Записав Олексій Рижков

Интервью
Движущаяся статуя любви в Батуми "Али и Нино"
Недавно Украину посетил заместитель директора «Агросервис центра» при Министерстве сельского хозяйства Аджарии Леван Болгвадзе. Пользуясь случаем, propozitsiya.com пообщалась с грузинским гостем.
В Украине все чаще говорят о смерти аграрной науки, и о неэффективности работы НААН. О возможных вариантах выхода науки из кризиса и о перспективных разработках ученых в интервью propozitsiya.com

1
0