Спецможливості
Новини

У Дніпропетровській області побудують найбільший в Україні холодильник для зберігання яблук

04.09.2018
2848
 У Дніпропетровській області побудують найбільший в Україні холодильник для зберігання яблук фото, ілюстрація

Є кілька основних способів зберігання яблук у свіжому вигляді. Перший, найпростіший – зберігання плодів у неохолоджуваному сховищі (овочесховища). Хоча цей спосіб і найбільш доступний, він часто не дає позитивного результату: плоди зберігаються значно менший термін у порівнянні зі зберіганням у холодильних камерах.   Зберігання ж яблук у холодильній камері має ряд значних переваг, в основному завдяки можливості більш швидкого охолодження продукції в камері.

На  Січеславщині (Дніпропетровська область) буде побудовано найбільший в Україні холодильний комплекс з регульованим газовим середовище, передає propozitsiya.com, посилаючись на  сайт dniprograd.org.

Такий холодильник  збудує компанія з Дніпропетровської області — UApple, що спеціалізується на вирощуванні яблук. Про початок будівництва холодильного комплексу компанія повідомила у себе на сторінці Facebook. Згідно з інформацією, ємність його становитиме 19,2 тис. тонн.

Хоча будівництво холодильної камери – досить дороге «задоволення», і її утримання обходиться також дорого, витрати повертаються дуже швидко. Ціни на яблука чи груші після 5-7 місяців зберігання зростають у 2- 3 рази порівняно з цінами після збору.

Крім того, комплекс також передбачає окремий цех з лінією сортування з водною вигрузкою, зону експедиції та зону пакування готової продукції загальною площею 3,5 тис. квадратних метрів. Загальна ж площа комплексу складе більше 20 тис. квадратних метрів.

Висота камер становитиме 5 м.

Як відомо, компанія UApple займається вирощуванням яблук різних сортів, їх зберіганням та реалізацією, в тому числі, експортом. 

Цікаво, що для того, щоб залучити у свої сади природних запилювачів, UApple встановила в одному зі своїх садів “готель для комах”.

Інтерв'ю
Загальновизнані стандарти безпеки якості харчових продуктів - це мова, якою розмовляють імпортери, міжнародні торговельні мережі і закупівельники. Україна поки що тільки на шляху формування культури
Вихід на зовнішні ринки все частіше стає закономірним етапом розвитку успішного бізнесу. Втім, перед керівником, що прийняв рішення про зовнішню експансію, традиційно постає багато запитань. І хоча

1
0