Спецможливості
Новини

У 2017/18 МР прогнозують рекордне падіння виробництва ячменю

23.10.2017
1411
У 2017/18 МР прогнозують рекордне падіння виробництва ячменю фото, ілюстрація
Швидше за все, у 2017/2018 МР на світовому ринку буде дефіцит ячменю

Скорочення площ посівних та погана погода в ряді країн-виробників призведуть до рекордного падіння виробництв ячменю. У 2017/18 МР світове виробництво зернової прогнозується на 6 млн т нижче його світового споживання, пише propozitsiya.com за матеріалами bakertilly.ua.

У ряді країн-виробників ячменю були несприятливі погодні умови: в Австралії, Північній Америці, ЄС та Україні посівній тривалий час перешкоджала посуха. У Росії через холодну погоду навесні розвиток озимих і ярих зернових затримується на 1-2 тижні. Через низьку рентабельність його посівні площі в світі зменшуються щороку.

За прогнозами Мінсільгоспу США, падіння світових запасів ячменю буде нижче 20 млн т, що відбудеться вперше з 1983/84 сезону.

Швидше за все, у 2017/2018 МР на світовому ринку буде дефіцит ячменю. Виробництво нижче рівня споживання призведе до підвищення цін на майбутній врожай. Оскільки запаси зменшаться через необхідність компенсувати дефіцит, в майбутньому їх треба буде відновити. Тому, вірогідно, в найближчі маркетингові роки ціни залишаться на високому рівні.

Нагадаємо, у 2016/2017 МР його виробництво в Україні склало 9,9 млн т, виробництво та врожайність ячменю сягнули рекордних показників, а за його експортом Україна увійшла до трійки лідерів.

Інтерв'ю
Керівник СТОВ "Дніпро" (Чорнобаївський р-н Черкаської обл.) Андрій Душейко
Керівник СТОВ «Дніпро», що на Черкащині, Андрій Душейко є унікальною постаттю в українському агробізнесі, адже свій чималий практичний досвід вирощування овочевих та польових культур вдало поєднує з серйозною теоретичною базою, будучи... Подробнее
Коли на землі буде впевнений власник, який міцно стоїть на ногах, він дбатиме про її благополуччя, сприятиме збагаченню рідного краю. Опорою для розвитку села є сільгоспвиробники середнього рівня, сімейні фермерські господарства. З початку... Подробнее

1
0