Спецвозможности
Новости

ТроЯндовий ювІлей традиції від “Пропозиції”

29.08.2008
929
ТроЯндовий ювІлей  традиції від “Пропозиції” фото, иллюстрация

Уже десять років читачі нашого видання мають змогу вигравати призи від “Пропозиції” на розіграшах, що відбуваються під час великих сільськогосподарських виставок. Передплачуйте нас  — і, рано чи пізно, удача не омине й Вас.

Стрімко плине час. Змінюються президенти, уряди, аграрні міністри, машинно-тракторні парки, врожайність, навіть місця проведення щорічної виставки “Агро”. Незмінною залишається лише традиція розіграшу призів для передплатників “Пропозиції”. Цьогоріч традиція відсвяткувала 10-річний — трояндовий — ювілей. Ми одержали близько 1220 листів від читачів “Пропозиції” для участі в нашій лотереї. Попередній розіграш, який ми провели в редакції, виявив десять фіналістів, яких було запрошено до Києва на заключний етап нашого свята, що відбувся під час виставки “Агро’2007”.
Будь-яка лотерея передбачає наявність переможців і переможених. Звісно, й усі наші фіналісти мріяли про суперпризи — автомобіль ВАЗ-21213 “Нива” від генерального спонсора розіграшу — компанії “Росавто” і польовий обприскувач — від компанії “АгроРось”, з якою “Пропозицію” зв’язують давні дружні стосунки. І коли людина дізнавалася про те, що вона виборола лише заохочувальний приз, усмішка на її обличчі одразу ставала дещо натягнутою. Втім, набори професійного насіння капусти та цибулі від компанії “Наско”;

Оксана Білодуб

препарат Каліпсо від компанії “Байєр”; щойно виданий у видавництві “Юнівест Медіа” “Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні”; набір сувенірів із символікою “Пропозиції” певним чином втішили наших фіналістів. А перемоги до них мають прийти на інших полях. І “Пропозиція” докладе всіх зусиль, аби допомогти їм у цьому.
Слово — партнерам “Пропозиції”.
Оксана Білодуб, директор із постачання й продажу компанії “Росавто”: “Ми працюємо на ринку України вже сім років. Пропонуємо такі марки, як ВАЗ, ГАЗ, “ЧЕРРІ” та ФІАТ. Ми дуже раді співпрацювати з журналом “Пропозиція” й бачити його читачів у себе в салоні”.
Петро Євич, директор ТОВ “АгроРось”: “Пишаюся партнерством із “Пропозицією” і вдячний цьому журналу за те, що він є. Наша компанія займається передовими технологіями, засобами захисту рослин, мінеральними добривами, насінням. Разом із “Пропозицією” ми “просуваємо” свою “АгроРось”у бурхливому морі сучасного бізнесу. Читайте журнал “Пропозиція”, співпрацюйте з “АгроРоссю”, обприскуйте поля з допомогою якісних обприскувачів — матиме врожай, а врожай — це гроші, а гроші — це стабільність і здоров’я”.
Доля усміхнулася ФГ “Колос” із Карлівки Полтавської області (машинно-тракторний парк господарства поповнив автомобіль “Нива”) та СФГ “Славутич” із Великолепетиського району Херсонської області (їм стане в пригоді польовий обприскувач). Головні переможці не приховували своїх почуттів, дякуючи “Пропозиції”, барабану й навіть... мікрофону, який “допомагав” головному редактору нашого видання Ользі Сидоренко проводити розіграш призів.
Донька голови фермерського господарства “Славутич” Великолепетиського району Георгія Павлютіна Марина: “Взагалі-то передплатником “Пропозиції” є мій батько. На жаль, він не зміг приїхати на розіграш, але “Пропозицію” дуже цінує. Ваш журнал читає вже десять років. Займаємося вирощуванням зернових на площі до 1000 га, є в нас також помідори, баштан. Дякую “Пропозиції” за те, що тепер маю приємний клопіт, як забрати обприскувач”.
Леонід Гончар, голова фермерського господарства “Колос”, м. Карлівка Полтавської області: “Ми займаємося вирощуванням соняшнику, сої, пшениці, ячменю, цукрових буряків на площі 250 га із 1993 року. Цього року висіяли й 25 га ріпаку. Намагаємося дотримуватися всіх технологічних правил. Передплачую журнал “Пропозиція” вже вісім років. Дуже вдячний вам. А своїм колегам зичу дощів, врожаю та удачі, як пощастило сьогодні мені. Хоча, повірте, я дотепер не вірю в те, що цей автомобіль — мій. Шановні колеги! Читайте й передплачуйте “Пропозицію”, і вам обов’язково пощастить”.
Справді, передплатники “Пропозиції” не лише мають змогу одержати силу-силенну корисної професійної інформації, а й виграти суперпризи від нашого видання. В другому півріччі на щасливчика очікує подорож до Ганновера на виставку “Агрітехніка’2007”.
Удачі, здоров’я й дощу зичили своїм колегам і інші фіналісти лотереї від нашого видання. Рясний дощик лив на Київщині впродовж кількох днів після розіграшу, подарувавши надію на те, що, попри всі негаразди, цього року ми будемо з урожаєм! Нехай справдяться й інші побажання!
Кажуть, що подружжя, яке відсвяткувало 10-річний ювілей спільного життя, подолало левову частку перешкод на шляху до родинного щастя. Розіграш призів від “Пропозиції” теж відсвяткував трояндовий ювілей. Сподіваємося, нашим із вами стосункам це піде на користь. Співпраця, заснована на взаємоповазі, триватиме!  

Олексій Рижков

Интервью
Рейдерство - стихийный термин, который дословно означает «недружественный захват активов». В аграрной сфере чаще всего используются поддельные документы, а часто - в сочетании с тупой грубой силой. Почему рейдерство приобрело такое... Подробнее
Система аграрных расписок (АР) работает в 8 областях: Харьковской, Полтавской, Черкасской, Винницкой, Хмельницкой, Тернопольской, Сумской и Николаевской. По состоянию на середину апреля в Украине

1
0