Спецможливості
Новини

Трейдерів та експортерів попросили дбайливо ставитися до репутації України

18.08.2017
1230
Трейдерів та експортерів попросили дбайливо ставитися до репутації України фото, ілюстрація

Міністерство агрополітики, лобіюючи відкриття зовнішніх ринків для експорту української сільгосппродукції, стикається з низкою упереджень і проблем. Про це в ході 2-ї щорічної конференції «Маркетинг аграрної продукції», яку проводить інформаційно-аналітична компанія «ПроАгро», розповіла заступник міністра агрополітики Ольга Трофімцева, передає propozitsiya.com.

Держчиновник повідомила, що недавно було проведено дослідження в Німеччині, в ході якого рядових споживачів попросили розповісти про їх сприйняття України. В якості позитиву було названо мера Києва Віталія Кличка (13%). Всі інші асоціації були негативними: 53% респондентів згадали про війну в Україні, 19% — про протистояння Україна-РФ, 11% — про бідність, 9% назвали перманентну кризу в державі. «Україну найчастіше не знають. А якщо знають, то характеризують ось такими поняттями», — з жалем відзначила заступник міністра.

Вона розповіла, що Мінагрополітики зараз спільно з Міністерством закордонних справ активно працює над корекцією іміджу держави.

О.Трофімцева звернулася до присутніх у залі представників компаній та агрохолдингів, які самостійно експортують сировину на зовнішні ринки, і попросила: «Не грайте з репутацією Ваших компаній і нашої країни. Я говорю про фумігацію зерна, про дотримання санітарних норм. Сумно, коли доводиться червоніти перед партнерами і намагатися врегулювати ситуацію з нотифікаціями, які отримує держава в зв'язку з недобросовісністю деяких наших експортерів».

«Ви граєте не тільки зі своєю репутацією, але й із іміджем України як країни-експортера. Подібні промахи загрожують нам закриттям ринків. Втрата таких ринків як Індія може позначитися не тільки на Вашому бізнесі, але і на економіці країни в цілому», — підкреслила держчиновник. Вона закликала експортерів бути акуратними, чесними і дотримуватися базових принципів якості продукції при експорті.

Інтерв'ю
клубника
Ринок ІТ-рішень для сільського господарства у світі сягає $400 млрд. Застосування ІТ-технологій значно збільшує продуктивність аграрного виробництва.  
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0