Спецможливості
Новини

ТОП-13 виробників крафтових сирів в Україні

06.11.2017
24541
ТОП-13 виробників крафтових сирів в Україні фото, ілюстрація
В Україні з'являється все більше фермерів, які виробляють якісний крафтовий сир з молока

В Україні з'являється все більше фермерів, які виробляють якісний крафтовий сир з молока, пише propozitsiya.com за матеріалами censor.net.ua.

1. Крафт-сироварня Орловських (село Покровка Кіровоградської області)

На своїй сироварні Тетяна і Сергій Орловські виробляють: бринзу і свіжі сири з травами, м'ятою, паприкою, оливками і томатами; класичні козячі м'які сири з білою благородною цвіллю (Шевр, Валансі в золі, Шабішу, Брі, Камамбер, Вершкова куля біла і чорна); сири з блакитною благородною цвіллю (Блакитна Мрія і Бірюзовий); витримані сири (Еліт, Версаль, і інші); витримані сири в вині, витримані сири з добавками, крем-сири сирні і вершкові.

2. AVERSA

Сироварня італійця Мауріціо Перкуоко виготовляє чотири види сиру: моцарелу, напівтверді сири - качокавалло і качотта, а також м'який сир Рікотта. Сировина закуповує у постачальників.

3. Коза Чка (село Наталія Житомирської області)

Власник - Тетяна Дядечко. Молоко закуповують у чотирьох постачальників. Сири виготовляють як з козячого, так і з коров'ячого молока. У лінійці представлені молоді сири, авторські сири з блакитною пліснявою і сири витримані 3-6 місяців. Крім сирів, "Коза Чка" виготовляє йогурти з 12 різними смаками.

4. Селиська сироварня (село Нижнє Селище, Хустського району, Закарпатської області)

Це швейцарсько-український проект. Власник сироварні - Петро Пригара. Сироварня виробляє три види сирів - напівтверді "Селиський" і "Нарцис Карпат", а також м'який "Хуст".

5. Сири від фермера (село Нововознесенка Запорізької області)

Фермерське господарство Олександра Макухіна виробляє сири з козячого та коров'ячого молока. Є м'які (Лабне кульки в маслі, Белпер Кнолль) тверді (Любительський, Альпійський, Козацький, Козячий з травами, Качотта, Гауда) і сири з пліснявою (Кротті, Камамбер, Козій Шевр, Валансі).

6. Закарпатьске руно (Нижні ворота Воловецького району Закарпатської області)

З твердих сирів в асортименті представлені Овечий сир, сир "Коза-Корова" з козячого та коров'ячого молока, а також "Гірський". Крім сирів і бринзи, "Закарпатське Руно" виробляє і продає овече і козяче молоко, м'ясо баранини, ягнятини і сирокопчену ковбасу. Овечу вовну підприємство продає місцевим невеликим виробникам традиційних карпатських шкарпеток, ковдр, хусток і рукавиць.

7. La Ferme d'Elise (село Дмитровичі, Мостиський район, Львівська область)

Бельгієць Бернар Вілем і його дружина Марія виробляють свіжі сири (фета, рикотта), молоді сири кратен і бюш (також вони є в приправах, травах і золі), витримані, з природною цвіллю том і томмет, а також особливий сир "Дмитрова", названий на честь села Дмитровичі, в якому знаходиться ферма.

8. Бабині кози (село Галайки Київської області)

Сім'я Бабиних виготовляє 12 видів сиру: м'які, тверді та напівтверді сорти. Крім сироваріння, прибуток приносить і продаж кіз. Також на фермі є мильна мануфактура, яка виробляє близько 30 видів мила з козячого молока і масла.

9. Доообра ферма (село Івки Богуславського району Київської області)

Ферму заснував Георгій Ложенко, президент лотерейного оператора в Україні "М.С.Л". "Доообра ферма" виробляє з козячого молока сири, бринзу, солодкі сирки з курагою, родзинками, чорносливом, горіхами, медом, солоні сирки з кропом, петрушкою, горіхами оливками.

З коров'ячого молока, яке постачає для ферми син засновника Тарас Ложенка, виробляють сир, сметану, вершки, масло, кефір. У 2016 році Тарас Ложенка відкрив в Києві Музей сиру.

10. Генацвале (село Саранчуки Тернопільській області)

Сироварня сім'ї Мукбаніані виробляє три види грузинських сирів: сулугуні, імеретинський і месхетинських. У планах розширювати виробництво і запускати нові лінійки продукції - сири, витримані в вині, тархуні і меді.

11. Семеро козенят (хутір Маковецький Таращанського району Київської області, власник - Ірина Дем'янюк)

Асортимент ТМ "Семеро козенят" широкий - сулугуні, халлумі, скаморца; м'які козячі і коров'ячі сири з білою пліснявою, м'які сири Лабна, класичні тверді сири - чеддер, гауда, едем, песто базірон, козячий сир трамонтана, чеддер в скоринці з копченої паприкою і оливковою олією, козячий чеддер, коров'ячий твердий сир із кмином. Крім того, виробляються кефіри та йогури.

12. Лісова ферма (селище Ставище Київської області)

Старше покоління родини Віктора Чиркина зайнято розведенням кіз, а син варить сири і їх реалізовує. В асортименті "Лісовий ферми" є сири тривалого визрівання, свіжі сири, йогурти, десерти.

13. Zinka (село Усівка Згурівського району Київської області, власник - Василь Цвик)

ФГ "Тетяна 2011" на початку виготовляло тільки молоко, кефір і йогурти. Зараз Zinka продає молоді, напівтверді і сири з пліснявою.

Інтерв'ю
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один із факторів успіху аг­росек­то­ру Бразилії — агра­ні роз­пи­ски. Детальніше про їх впровадження роз­повідає пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва Гу­с­та­во

1
0