Спецможливості
Новини

Точне землеробство стає доступнішим — компанії BASF та AgriLab розпочали співпрацю

20.01.2021
734
Точне землеробство стає доступнішим — компанії BASF та AgriLab розпочали співпрацю  фото, ілюстрація

Нове рішення надасть аграріям можливість візуалізувати агрохімічні картограми, аналізувати причини проблемних ділянок, зонувати поле, створювати карти диференційованого внесення, моніторити стан розвитку культур, попереджати можливі захворювання та підібрати найефективнішу систему захисту культур, зберігати історію поля. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз BASF.

Саме у комплексному охоплені всіх факторів й етапів виробництва полягає унікальність цифрового помічника. 

«Співпраця з компанією AgriLab для нас є стратегічним кроком. Ми надаємо рекомендації по внесенню добрив на основі карт продуктивності поля за 15 років і застосування ґрунтового аналізу та візуалізація додаткових карт внесення є одними з важливих інструментів у вдосконаленні цифрових агрономічних рекомендацій Хarvio™», — зазначив Хенріх Мейер, керівник комерційного відділу Xarvio. BASF Digital farming в Європі.

«Розвиток співробітництва відкриває для AgriLab та Хarvio™ нові можливості поєднання міжнародного та українського досвіду в наданні сервісних послуг агровиробникам. Своєчасний, автоматичний і комплексний аналіз в поєднанні з конкретними рекомендаціями і зрозумілим застосуванням несуть цінність в агровиробництві», — додав Володимир Кондратюк, комерційний менеджер BASF Digital Farming. Хarvio™ в Східній Європі.

Застосування комплексного цифрового рішення від BASF і AgriLab дозволить аграріям збільшити прибутковість кожного гектару поля. За даними українських фермерів, які застосовували рекомендації по системі удобрення, створені за результатами алгоритму агродіагностики від AgriLab, оптимізація використання добрив сягала у середньому 20%. Впровадження диференційованого внесення добрив може підвищувати цей показник до 40%.

Водночас алгоритм xarvio™ суттєво збільшує економічну ефективність на наступному етапі — захисті врожаю. Наприклад, європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™ у сезоні 2017/2018 , підвищили дохід в середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3. 

Впровадження комплексного рішення дозволить заощаджувати ресурси на кожному етапі виробництва та максимізувати прибутковість з кожного гектара. Переконатися у цьому аграрії зможуть вже цього року. 

«Точне землеробство стає доступнішим. Аграрії легко та просто зможуть впроваджувати диференційований посів, внесення добрив та ЗЗР за допомогою удосконаленого цифрового інструменту, опираючись на дані агродіагностики поля, агрохімічного аналізу ґрунту та системи супутникового моніторингу», — зазначив Ярослав Бойко, СЕО AgriLab.

Інтерв'ю
Останніми роками різко почастішали нотифікації на українське зерно — скарги від іноземних покупців на наявність у ньому карантинних організмів. Фахівці стверджують, що таку ціну Україна платить за існуючу схему поборів з експортерів, які... Подробнее
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі

1
0