Спецможливості
Новини

Syngenta може почати в Росії локальне виробництво продуктів для захисту рослин

08.12.2017
1576
Syngenta може почати в Росії локальне виробництво продуктів для захисту рослин фото, ілюстрація
Syngenta може почати в Росії локальне виробництво продуктів для захисту рослин

Швейцарська Syngenta розглядає можливість створення в Росії локальних виробничих потужностей для продуктів із захисту рослин, замість того, щоб покладатися на імпорт своєї продукції. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на Reuters.
Росія, один з найбільших у світі експортерів пшениці, в останні роки збільшила виробництво зерна, незважаючи на введені відносно неї в 2014 році західні санкції. При цьому вона сильно залежить від імпорту насіння та продуктів для захисту рослин.
«Ми активно інвестуємо в Росію ... Ми думаємо організувати власне виробництво продуктів для захисту рослин», - сказав на конференції в Москві глава російського офісу Syngenta Джонатан Браун.
За його словами, рада директорів Syngenta в першому кварталі 2018 року вирішить, чи варто продовжувати проект
«Після цього (рішення) ми будемо рухатися швидко», - додав Браун.
«Syngenta» вже інвестувала 1 мільярд рублів ($ 17 мільйонів) в дослідження і розробки в Росії, в тому числі 2 млн доларів, які вона витратила цього року на Інститут захисту рослин.
Компанія вже заявила російському уряду, що розглядає можливість випуску на території країни достатньої кількості гербіцидів для покриття 80% своїх продажів в Росії до 2019 року. До 2021 року компанія планує виробляти в Росії 80% всіх продуктів захисту рослин, які продаються у країні.
Syngenta контролюється ChemChina після поглинання в цьому році, і її китайська власність може полегшити розвиток свого бізнесу в Росії, оскільки Москва прагне поліпшити свої відносини з Пекіном і заохочує інвестиції китайських компаній.
Російські відносини із західними країнами залишаються напруженими після того, як останні ввели санкції через анексію Росією півострова Крим і її ролі в кризі східних регіонів України.
За словами представника, внутрішнє виробництво зробить Syngenta більш гнучкою в своєму виробництві і полегшить її логістику, додавши, що компанія все ще вирішує, чи будувати власні заводи або купувати існуючі об'єкти.

Інтерв'ю
доцент Львівського національного аграрного університету, канд. с.-г. наук Ігор Дидів (ліворуч) і співвласник компанії "Тетра-Агро" Сергій Прокопенко (праворуч)
Доцент кафедри садівництва і овочівництва Львівського національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук розповів сайту «Пропозиція» про нові дослідження і їх результати.                     - Зараз пора літніх... Подробнее
Висока культура землеробства потребує організованості та злагодженості у виконанні кожного технологічного процесу. А в умовах інтенсивного землеробства всі технологічні операції слід довести до ідеалу, оскільки їхнє виконання є найбільш... Подробнее

1
0