Спецвозможности
Новости

Світовий ринок миттєво відреагував на переговори України з росією

30.03.2022
280
Світовий ринок миттєво відреагував на переговори України з росією фото, иллюстрация

Після завершення переговорів між Україною та росією у Стамбулі світові ціни на пшеницю та кукурудзу відразу знизились.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

На Чиказькій біржі (CBOT) пшениця ще більше впала 29 березня, оскільки початок особистих переговорів між Україною та росією викликав надію на прогрес у напрямку припинення вогню в конфлікті, який зірвав масовий експорт зерна через Чорноморський регіон.

Кукурудза також ослабла, але соя піднялися завдяки підтримці активного експорту США та стабільності цін на сиру нафту після зниження 28 березня.

Кукурудза на CBOT впала на 0,8 % до $7,42-3/4 за бушель, але залишилася вище, ніж 28 березня. Соя подорожчала на 0,2 % до $ 16,67-3/4 після зниження до найнижчого рівня за понад тиждень.

Напередодні прогнозів Міністерства сільського господарства США 31 березня аналітики очікують, що фермери в США у 2022 році будуть сіяти менше кукурудзи та більше сої.

Чи буде і надалі продовжуватись зниження світових цін на сільськогосподарську продукцію залежатиме від подальшого перебігу переговорного процесу між Україною та Росією.

Интервью
Сергей Потапов, менеджер по развитию плодоовощного бизнеса Украинского проекта бизнес-развития плодоовощеводства, как оказалось, давно знаком с ореховой тематикой. А сейчас среди партнеров проекта есть и одно объединение производителей... Подробнее
Эта молодая красивая девушка гордо называет себя дочерью фермера. Их хозяйство «Гелиос-1», расположенное вблизи Каховки на Херсонщине, два года занимается выращиванием красной фасоли, а в прошлом году стало даже лидером по ее урожайности.... Подробнее

1
0