Спецможливості
Новини

Субсидії 500 євро на гектар квітучих дикоросів видає Нижня Саксонія

30.05.2021
896
Субсидії 500 євро на гектар квітучих дикоросів видає Нижня Саксонія  фото, ілюстрація

Біорізноманіття та виробництво біогазу йдуть рука об руку — це результат двох дослідницьких проєктів. Тому в майбутньому буде заохочуватися багаторічне вирощування дикорослих рослин (квіткових сумішей) в якості системи культивування на орних землях Нижньої Саксонії, заявляє Альфонс Детер. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi

Міністерство сільського господарства Нижньої Саксонії, Німеччина, в даний час готує відповідну програму разом з регіональним Міністерством навколишнього середовища. 

Метою гранту є розробка екологічно цінного і в той же час економічно життєздатного доповнення до вирощування традиційних енергетичних культур. Директива набуває чинності 1 липня. 

В рамках нового запобіжного фінансування фермерські господарства та лісогосподарські підприємства можуть застосовувати суміші дикорослих рослин на ділянках своїх орних земель влітку 2021 або 2022 року. 

В якості насіннєвої суміші можна використовувати суміш полину, алтею (цю культуру називають ще «оксамитовою тополею»), еспарцету, жовтої ромашки (або пупавки фарбувальної), фенхелю, буркуну жовтого, коров'яку (вербаскума) і люцерни. 

Використання рослин з другого року зростання може бути реалізовано в якості альтернативного вихідного субстрату в біогазових установках. 

Субсидування посадки квітучих дикоросів має створити різноманітні середовища проживання для комах і диких тварин, знизити ризик стоку добрив у водойми і знайти шлях відходу від монокультури кукурудзи (в даному регіоні).

 

Інтерв'ю
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее
Виробники добрив та аграрії не можуть дійти згоди у питанні справедливого ціноутворення на добрива вітчизняного виробництва. Ця ситуація викликає занепокоєння.

1
0