Спецможливості
Новини

Стартує експортний секторальний В2В проєкт «Ukrainian Organic Export Days 2021»

17.09.2021
580
Стартує експортний секторальний В2В проєкт «Ukrainian Organic Export Days 2021» фото, ілюстрація

20 вересня 2021 р. на платформі B2match стартує експортний секторальний В2В проєкт «Ukrainian Organic Export Days 2021» для українських виробників органічних продуктів, який допоможе вітчизняним експортерам збільшити продажі до країн світу та/або відкрити для себе нові ринки, отримати релевантну інформацію щодо експортних можливостей, побудови партнерства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз ДУ.

Метою «UOED 2021» є представлення потенціалу органічного експортного ринку України міжнародній спільноті та налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Цього року «Ukrainian Organic Export Days» проходитимуть в онлайн-форматі з 20 вересня до 1 жовтня 2021 року.

Офіційне відкриття «UOED 2021», заплановане на 20 вересня. Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, Андрій Литвин, виконувач обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Сергій Галашевський, директор органу сертифікації «Органік Стандарт» презентують міжнародній спільноті потенціал України у галузі виробництва органічних харчових продуктів та агропродукції, а також тренди українського органічного ринку.

Щоденно у рамках проєкту проходитимуть індивідуальні онлайн-зустрічі у форматі В2В між іноземними партнерами та українськими виробниками (які пройшли відбір) органічних свіжих та заморожених ягід, фруктів, зернових та бобових культур, соусів, джемів, снеків, олії тощо. До участі у B2B-проєкті від України відібрано 31-го органічного експортера.

Розвиток органічного сектору України є одним зі стратегічних напрямків діяльності ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», оскільки Україна вже експортує органічну продукцію до 35 країн світу та має конкурентні переваги для розширення як географії постачань, так і продуктових лінійок експорту. 

Незважаючи на падіння світової економіки та зменшення споживчих витрат через карантинні обмеження у 2020 році, попит на органічну харчову продукцію в Україні та світі суттєво зріс. Саме тому у рамках проєкту 30 вересня відбудеться Форум для неорганічних виробників, які розглядають перехід на органічне виробництво. 

Проєкт «UOED 2021» реалізується ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту України» спільно з асоціацією «Ягідництво України», та став можливим завдяки підтримці Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка реалізується компанією «Chemonics International».

Він включає в себе низку заходів, спрямованих на підвищення експортних компетенцій українських виробників органічних харчових продуктів та агропродукції. 

Інтерв'ю
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий визначив органічний напрямок як один із головних у роботі Мінагрополітики на цей рік. "Це одне з питань, яке мене особисто хвилює і за яке
Rebiyar1
Сьогодні наш співрозмовник — Антуан Ребійар, бізнес-директор New Holland Agriculture в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії. Він живе та працює в Україні вже понад чотири роки, втім, для

1
0