Спецвозможности
Новости

Starlink прийшов на допомогу українським фермерам

22.04.2022
559
Starlink прийшов на допомогу українським фермерам фото, иллюстрация

Сільгоспвиробники районів Київської, Чернігівської та Сумської областей, які раніше знаходилися під окупацією російськими військами, почали отримувати доступ в інтернет через термінали Starlink.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці УКАБ.

Річ у тім, відсутність або дуже нестабільний телекомунікаційний зв’язок в багатьох регіонах складав значну проблему для багатьох сільськогосподарських виробників у напрямку відновлення та координації роботи. 

Вирішенням проблеми стало надання для сільгоспвиробників постраждалих регіонів систем супутникового інтернет-зв’язку Starlink від Ілона Маска за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Раніше Нацкомісія з держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку дозволила до кінця воєнного стану використати супутникові термінали Starlink усім охочим.

Интервью
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Недавние изменения в составе правительства могут коснуться  и деятельности Министерства аграрной политики и продовольствия. Что изменилось и каких новаций ожидать? С этим вопросом мы обратились к
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
По должности Максиму Мартинюку надлежит заботиться всеми землями государства. Поэтому первый вопрос к голове Госгеокадастра полностью понятен..  

1
0