Спецможливості
Новини

США не хочуть експортувати до України свої продукти

08.09.2017
1662
США не хочуть експортувати до України свої продукти фото, ілюстрація
Єдиними товарами, якими без ризику для бізнесу можна експортувати в Україну, є барвники та смакові добавки для кетчупів і майонезів

У міністерстві сільського господарства США вийшов аналітичний звіт, в якому фахівці обґрунтовують ризики експорту до України американських продовольчих товарів. Серед перешкод для вигідного постачання згадується беззамежна корупція і бідність населення, пише propozitsiya.com з посиланням на gogetnews.info.

На думку аналітиків, єдиними товарами, якими без ризику для бізнесу можна експортувати в Україну, є барвники та смакові добавки для кетчупів і майонезів. Це обумовлено любов'ю українців до цих соусів, і вони в будь-якому випадку користуються попитом.

У довідці йдеться про те, що американські бізнесмени розуміють, що нестабільна політична ситуація спричинила за собою беззамежну корупцію і зубожіння населення. Дорогі американські продукти не отримають необхідного попиту. Також враховується тиск на бізнес з боку різноманітних структур.

Довідка

За даними Держстату України, за підсумками 2016 року загальний товарообіг між Україною та США склав $2114 млн. Експорт товарів з України в США склав $426,6 млн. (У порівнянні з 2015 роком відбулося падіння на 11,5%), імпорт товарів з США склав $538,5 млн (ріст склав 14%). Негативне сальдо склало $1261.3 млн.

За обсягом прямих інвестицій, залучених в економіку України в 2016-му, США посідають тринадцяте місце. За підсумками 2016 року в економіку України залучено $85,2 млн американських інвестицій, що становить 1,9% всіх прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку України.

Ключові слова: експорт, США, АПК

Інтерв'ю
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее
В українському сільському господарстві, здається, немає більш суперечливої культури, ніж часник. З одного боку, порівняно високі й стабільні ціни та безроздільне панування імпорту на внутрішньому ринку повинні свідчити про високу... Подробнее

1
0