Спецможливості
Новини

Синоптики розповіли, якою буде зима в 2022 році і скільки випаде снігу

12.11.2021
2155
Синоптики розповіли, якою буде зима в 2022 році і скільки випаде снігу фото, ілюстрація

За словами синоптики, зима 2022 року буде дещо теплішою за попередні зими.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

До настання зими залишилося менше місяця. Хтось чекає від цієї пори року гір снігу і хуртовин, а комусь більше подобається тепла зима. Синоптики розповіли чого ж очікувати нам від цієї зими і чи варто закуповуватися теплими пуховиками.

За словами завідуючої відділом прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віри Балабух, ця зима буде теплішою за попередні. Середня температура за сезон буде на 1-1, 5 градусів вище торішніх значень.

Тепла погода триватиме не всю зиму. За словами синоптика, приблизно в 60% днів зими переважатиме більш аномально тепла погода. Але ще залишається 40%, коли погода може бути на рівні норми або нижче норми. Взимку можна очікувати потоки арктичного холоду.

За словами експерта, найбільш аномально теплим буде січень. Середня місячна температура очікується на 2-3 градуси вище норми, що відповідає початку зими. Така температура може протриматися всю зиму з короткочасним похолоданням.

Опади цієї зими, найімовірніше, будуть в межах норми. Не очікується затяжних снігопадів або довгих періодів без снігу. Однак більш точно спрогнозувати рівень опадів не можна, адже такий прогноз можна зробити тільки за 5 днів до певної дати.

Не можна також сказати, чи буде зима затяжною. За словами метеорологів, ще занадто рано давати прогноз зими, краще це робити хоча б наприкінці листопада. Зараз відбуваються незвичайні процеси в атмосфері, особливо в арктичних регіонах. За ними потрібно поспостерігати перш ніж робити прогнози.

Інтерв'ю
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее

1
0