Спецвозможности
Новости

Сектор "Приз"

05.06.2008
731
Сектор "Приз" фото, иллюстрация

Понад 3700 листів одержала редакція з позначкою “Приз від “Пропозиції”. Десяток щасливців у результаті попереднього розіграшу в редакції дістали право посперечатися за суперпризи.


Під акомпонемент літнього сонечка і легкого вітерця, під пильним наглядом ЗМІ та багатьох глядачів пройшов цей розіграш. Отже, хто вони, переможці?
Насіння кукурудзи та соняшнику від компанії “Сади України” — одного з лідерів в Україні у цій царині — стане в пригоді Володимиру Миронюку — голові фермерського господарства “Анна” із с. Максима Горького Якимівського району Запорізької області. Директор департаменту АФ “Сади України” Віталій Фомічов, вітаючи переможця, підкреслив: “Компанія “Сади України” — один із провідних виробників насіння соняшнику та кукурудзи в Україні. Ми плідно співпрацюємо із сербським інститутом із міста Нові Сад. Спільно виводимо гібриди, що за врожайністю та стійкістю проти хвороб не поступаються гібридам провідних західних компаній. Ми маємо власні землі в Україні. Багато вкладаємо у наше виробництво для того, аби наші сільгосптоваровиробники мали краще насіння та одержували з цього максимальний прибуток і вигоду”. Переможець Володимир Миронюк розповів про своє господарство: “Займаємося здебільшого зерновими культурами, ячменем, соняшником, озимою пшеницею, житом, цього року плануємо зайнятися озимим ріпаком. Я добре знаю агрофірму “Сади України”. Використовував уже їхній гібрид соняшнику Гена, який добре себе зарекомендував. Звісно, я дуже радий перемозі”.


Комплект комп’ютерної техніки, до якого входить, окрім комп’ютера, монітора, ще й кольоровий принтер, від ЗАТ “Транс Оіл” вибороло фермерське господарство “Аліса” із с. Чухелі Волочиського району Хмельницької області. Директор департаменту засобів захисту рослин ЗАТ “Транс Оіл” Олександр Попов тепло привітав переможця і зазначив: “Наша компанія займається виробництвом засобів захисту рослин. Препарати від “Транс Оіл” мають помірну ціну та високу якість. Хотів би привітати переможця і принагідно засвідчити свою повагу до “Пропозиції”. Я знайомий із цим виданням уже 8 років, тут у мене дуже багато друзів, до яких я ставлюся з неприхованою симпатією. Щасти тобі, “Пропозиціє”!” Лауреат — голова фермерського господарства “Аліса” Володимир Гадайчук — зазначив: “Я так і думав, що виграю комп’ютер. Дуже вдячний “Пропозиції”. У цьому журналі дуже багато цінної інформації для сільгосптоваровиробників. Вирощую пшеницю, гречку, ячмінь, цукрові буряки. Господарюю на 506 гектарах землі. Звісно, у наш час інформації комп’ютер — річ конче потрібна. Восени мав у планах придбання комп’ютера, а тут такий приємний сюрприз для мене. Вже 10 років тягну нелегкого фермерського воза. За фахом я інженер-механік. Раніше працював у господарстві. Проте воно розпалося, і в мене, власне, не було виходу, окрім того, щоб зайнятися самостійним господарюванням”.


І, нарешті, штанговий обприскувач від компанії “АгроРось” одержала Тетяна Скорик — фермер із с. Домоткань Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Директор компанії “АгроРось” Петро Євич зауважив: “Я вітаю пані Тетяну з перемогою. Справді, це потрібна річ, яка обов’язково стане в пригоді. Хотів би порадити сільгосптоваровиробникам читати “Пропозицію” та працювати з “АгроРоссю”. Відтак матимете високі врожаї. Я особисто читаю “Пропозицію” з першого номера. Завдяки “Пропозиції” ми маємо наші успіхи. Разом із “Пропозицією” легше переживати й труднощі. “АгроРось” — відомий гравець на аграрному ринку. Ми займаємося засобами захисту рослин, виробництвом насіння тощо”. Сама переможниця не приховувала свого задоволення: “Тільки-но придбали новий трактор, а тут і подарунок. Маємо 50 гектарів землі. Здебільшого спеціалізуємося на овочевих культурах. Також є у господарстві тваринництво, а відтак займаємося і кормовими культурами. Поголів’я свиней — 300 голів і корів 200. Господарюю три роки. Раніше працювала в колгоспі бухгалтером, але господарство розпалося, тому в мене була одна дорога — до приватного господарювання”.


Не залишилися незадоволеними й ті, кому не пощастило виграти суперпризи. Засоби захисту рослин, насіння, футболки з логотипом “Пропозиції”, які дісталися відносним “невдахам”, запалили посмішки на їхніх обличчях.
І наостанок. По закінченні виставки в редакції пролунав телефонний дзвінок. Телефонував один із передплатників (щось завадило йому представитися), якому не пощастило потрапити до фіналістів нашого розіграшу. Людина висловила сумнів у нашій порядності під час проведення лотереї. “Пропозиції” цього року виповнюється вже 10 років, і невже у вас, шановні читачі, дотепер були підстави сумніватися у нашій чесності? Ми завжди з довірою ставимося до наших партнерів і за 10 років здобули найголовніше, що може бути на ринку, — репутацію. Власне, про чесність партнера завжди судять по собі. Якщо людина не довіряє іншій, то це означає, що вона сама здатна обдурити ділового партнера. Тож давайте довіряти одне одному.


 
 Олексій Рижков

Интервью
В августе одна из ведущих мировых агрохимических и селекционных компаний Corteva Agrisciences провела масштабный опрос подростков и их родителей в 6 странах Восточной Европы. В ходе опроса тех, кто только определяется с выбором будущей... Подробнее
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее

1
0