Спецможливості
Новини

Садівникам роз'яснили процедуру отримання компенсації за покупку сільгосптехніки

02.08.2017
1956
Садівникам роз'яснили процедуру отримання компенсації за покупку сільгосптехніки фото, ілюстрація

Громадська організація «Укрсадпром» роз'яснила умови отримання державної компенсації в розмірі 20% на придбання вітчизняної сільгосптехніки, повідомляє propozitsiya.com.

Устаткування, придбане з частковою компенсацією вартості, протягом 3-х років має використовуватися за призначенням і не підлягає відчуженню. У разі відчуження такої техніки та обладнання аграрій повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом 3-х років права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

Обов'язкова умова: учасник програми не повинен бути банкрутом, не перебувати на стадії ліквідації, не мати відкритої справи про банкрутство, не мати прострочену більш як за 6-ть місяців заборгованість перед держбюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного одержання бюджетних коштів у рамках програми, такі кошти протягом 1-го місяця повертаються до держбюджету. Часткова компенсація вартості техніки та обладнання не надається протягом 3-х років із дати виявлення такого порушення.

Для отримання компенсації необхідно мати або відкрити рахунок в одному з банків, у статутному капіталі яких 75% і більше належить державі, подати заявку, затверджену наказом Мінагрополітики та пакет необхідних документів, а саме:

- копію платіжного доручення;

- акт прийому-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про держреєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов'язковій державній реєстрації);

- довідку, підтвердження ДФС;

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про те, що підприємство не знаходиться в стадії ліквідації, по ньому не порушено справу про банкрутство, воно не визнано банкрутом.

Банк надає Мінагрополітики інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації. Мінагрополітики формує реєстр сільгоспвиробників, які придбали техніку і обладнання і претендують на отримання часткової компенсації. На підставі цього реєстру та в межах відкритих асигнувань протягом місяця Мінагрополітики перераховує кошти державним банкам, які протягом одного операційного дня перераховують кошти на поточні рахунки учасників програми.

Перелік техніки — близько 800 одиниць і обладнання 40 українських заводів-виробників, затверджений міжвідомчою комісією. З ним можна ознайомитися на сайті Мінагрополітики.

 

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Petro Melnyk2
Компанія Agricom Group спеціалізується на рослинництві. Обробляє землю на Чернігівщині та Луганщині, вирощує олійний льон, соняшник, кукурудзу, овес та гречку. Але більш відома як виробник товарів із

1
0