Спецможливості
Новини

З початку року обіг вантажного вагона зменшено майже на півтори доби

27.09.2019
762
З початку року обіг вантажного вагона зменшено майже на півтори доби фото, ілюстрація

У липні-серпні Укрзалізниця прискорила обіг вантажних вагонів у середньому до 9 діб. Тоді як ще на початок року він складав 10,22 доби. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Про це пише propozitsiya.com.

За словами керівника компанії, наразі спостерігається покращення зазначеного показника, але він може бути нівельований через збільшення часу простою вагонів під вантажними операціями на підприємствах, елеваторах та припортових станціях. «Вже у серпні ми спостерігали кричущі порушення нормативів терміну навантаження та вивантаження вагонів. Наприклад, ПРАТ «ММК ім. Ілліча» замість 36 годин, як передбачено договором, тримає вагони більше 105 годин. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тримає вагони 269 годин замість передбачених 68 годин. Затримують вагони й інші підприємства гірничо-металургійної галузі, а також портові елеватори», — зазначив Євген Кравцов.

Серед компаній, які найдовше тримають зерновози під вантажними операціями — ТОВ «ОЛАМ Білоцерківський елеватор». На операції з вивантаження та завантаження вагонів-зерновозів компанія витрачає 42,67 год, тоді як мала б вкладатися у 6,5 год.

Укрзалізниця наполягає на необхідності вдосконалення технологічних процесів підприємств, які затримують вагони компанії. Ефективність роботи залізниці та своєчасне доставлення вантажів залежить від відповідальності всіх учасників перевізного процесу та їх ритмічної роботи.

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Наскільки важливо дбати про якість зерна? Що таке нотифікації і чому їх варто боятися Україні? Які хвороби зернових є загрозою для іміджу української сільгосппродкції propozitsiya.com розповів 

1
0