Спецможливості
Новини

Ринок землі: депутати розглянули 184 правки з чотирьох тисяч і розійшлися

07.02.2020
759
Ринок землі: депутати розглянули 184 правки з чотирьох тисяч і розійшлися фото, ілюстрація

Стефанчук закрив вечірнє засідання парламенту о 19.30.

Верховна Рада продовжить розгляд законопроєкту про ринок землі в другому читанні у п'ятницю, 7 лютого.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.

При цьому Рада встигла розглянути 184 поправки з понад 4 тисяч, запропонованих депутатами до другого читання документа. 

Була ухвалена одна поправка, №48, яка зобов'язує власників і користувачів земельних ділянок усіх форм власності, які розташовані в масиві земель сільськогосподарського призначення, надавати право сервітуту для проходу (проїзду) іншим власникам і користувачам земельних ділянок на належній їм території.

За це рішення проголосували 296 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів. 

Решта поправок були відхилені. Переважно вони надійшли від партій "ОПЗЖ" і "Батьківщина".

Зокрема, Раді не вистачило голосів для ухвалення поправок щодо: проведення всеукраїнського референдуму про відкриття ринку земель, заборони зміни цільового призначення ділянки сільгосппризначення і заборони такої зміни, умов і запобіжників придбання права власності на землю юридичних осіб, неможливості передачі земельної ділянки сільгосппризначення або її частини орендарем в суборенду протягом 7 років від дня набуття права на оренду такої ділянки та інші. 

Як пояснив голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський, запропоновані поправки або ідентичні і повторюють одна одну, або вже містяться в інших підзаконних актах.

 

Інтерв'ю
Валерій Давиденко, народний депутат України
Чутки про відставку Кутового, підтримка кооперативного руху і малих виробників ці та інші актуальні питання propozitsiya.com погодився висвітлити народний депутат України Валерій Давиденко. 
Швидка зміна кліматичних умов, нестійка економічна ситуація в Україні та світі, обмеження доступу до основних виробничих ресурсів та їхнє суттєве здорожчання змушують як світових, так і вітчизняних аграріїв шукати більш раціональні... Подробнее

1
0