Спецвозможности
Новости

Жителі Кіровоградщини збирають ягоди для поранених військових

03.07.2022
212
Жителі Кіровоградщини збирають ягоди для поранених військових фото, иллюстрация

Жителі Соколівської громади Кіровоградської області нарвали для військових 20 кілограмів черешні. У такий спосіб хочуть показати їм свою підтримку і підняти настрій українським захисникам, розповіла староста Миколаївського старостинського округу Інна Горбунова.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Суспільне».

Рвали черешню жителі багатьох сіл. Зібране відвезли в обласний шпиталь. Жителька села Шевченкове Тетяна Євстратьєва розповіла, хоче підтримати бійців. 

«Це вітаміни, щоб вони швидше одужували, щоб поверталися швидше додому».

До місцевих жителів долучилась родина переселенців із Донецької області. Олександра Зайцева з села Нескучне Волноваського району прийшла з доньками. 

«У нас не залишилося нічого, села немає. Наші хлопці держать оборону, село під рашистами. Віримо в наших хлопців, в те, що вони переможуть».

Координаторка центру психологічної реабілітації Ганна Колєва говорить, війна — це справа кожного. 

«Тому будь-яка підтримка у вигляді допомоги від людей: чи це прості речі, чи це обладнання — важливо. Кожен робить щось для перемоги на різних рівнях і різним способом, яким він може це зробити».

Ягодами жителі Соколівської громади планують пригощати пацієнтів і працівників й інших лікарень каже Інна Горбунова. 

«Кожна людина хоче внести свою частинку в перемогу, передати нашим воїнам вітаміни. Вже аґрус поспіває, смородина, вишня. Будемо збирати і пригощати».

Раніше військовим передавали полуницю.

Интервью
Башинский Виталий Владимирович, национальный консультант FAO по вопросам биобезопасности и ветеринарии
Общепризнанные стандарты безопасности качества пищевых продуктов – это язык, на котором говорят импортеры, международные торговые сети и закупщики. Украина пока что только на пути  формирования
Кукуруза сегодня является стратегической культурой, выращиваемой почти во всех климатических зонах Украины. Насыщение севооборота кукурузой и отсутствие системы интегрированного управления вредителями способствуют увеличению количества... Подробнее

1
0