Спецвозможности
Новости

Зерно на кордоні, але покупців немає

19.05.2022
556
Зерно на кордоні, але покупців немає фото, иллюстрация

Є випадки, коли на західному кордоні стоять вагони із зерном, на яке ще немає реальних покупців, розповів торговий представник України Тарас Качка.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

«В розмові з польським віцепрем’єром, міністром сільського господарства виникла теза, що деякі наші експортери тримають вагони на кордоні не маючи кінцевого покупця. Це те, що ми бачимо навіть і по ліцензіях, коли покупець фактично внутрішньокорпоративний, а реального покупця ще немає», — каже Тарас Качка.

Експерт наголошує, що торгівля на зерновому ринку через західні кордони вибудовується фактично з нуля. Тому питання експорту — не лише технічне, але також —  куди, кому і на яких умовах продавати.

«Попри те, що УЗ і Міністерство інфраструктури робить чудеса для покращення логістики, ми бачимо, що це не питання, яке залежить суто від логістики, а ще від того, як діє армія наших виробників, трейдерів, експортерів, логістів», — наголосив Тарас Качка.

Интервью
Крайне важно не только готовиться к приобретению земли, но и не потерять земельные участки, которые есть в пользовании сельхозпредприятий уже сегодня. В этом контексте крайне важно понимать, на какие условия договора аренды, эмфитевзиса... Подробнее
Сейчас идет горячее обсуждение законопроекта об обороте сельскохозяйственных земель. Сегодня по этому поводу соберется комитет ВР по вопросам аграрной и земельной политики. Накануне мы пообщались с секретарем комитета Иваном Чайкивским,... Подробнее

1
0