Спецвозможности
Новости

Залужний зустрівся з учасниками Всеукраїнської аграрної ради

24.03.2023
361
Залужний зустрівся з учасниками Всеукраїнської аграрної ради фото, иллюстрация

Учора відбулася зустріч Головнокомандувача Збройних Cил України Валерія Залужного з учасниками Всеукраїнської аграрної ради. Понад 500 аграріїв з усіх регіонів України зібралися аби подякувати генералу за його сміливість та відданість Україні, і висловити свою беззаперечну підтримку на спільному шляху до Перемоги. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на uacouncil.

З перших днів повномасштабного вторгнення українські аграрії служать в лавах ЗСУ, підтримують національну та світову продовольчу безпеку та щоденно допомагають нашим захисникам і захисницям, зокрема, із забезпеченням автомобілями, які стали незамінними помічниками на фронті. 

За словами генерала Валерія Залужного пікапів та вантажних автомобілів для ЗСУ потрібно багато, адже вони, на жаль, часто зазнають пошкоджень або взагалі втрачаються. 

«Міжнародні партнери підтримують Україну озброєнням, навчають наших військових, за що ми їм щиро дякуємо, але окрім цього для Перемоги над ворогом потрібно ще дуже багато. На жаль, війна продовжує нести горе в нашу домівку, забираючи найкращих синів і доньок України. Вони кладуть на вівтар перемоги найдорожче, що є в кожного з нас —можливість жити. Автомобілі, якими ви допомагаєте нашій армії надзвичайно важливі, тому що часто лише один пікап рятує щонайменше одне життя українських воїнів», – вернувся до учасників зустрічі Головнокомандувача Збройних сил України. 

Валерій Залужний щиро подякував аграріям за підтримку ЗСУ, бо лише об’єднавши зусилля ми можемо виграти війну і відродити українські території. 

«Ви щодня робите неймовірне, віддано боретесь за нашу перемогу, показуючи сталевий характер і залізний кулак. Віримо в вас. Зробимо усе від нас залежне аби підтримати наших воїнів та допомогти їм боронити нашу Батьківщину», – зазначив голова ВАР Андрій Дикун. 

Интервью
Ірина Чернишова
Сейчас стремительные изменения, прежде всего в технической сфере, охватили даже аграрный сектор, имеющий репутацию едва ли не самой консервативной отрасли экономики. Неудивительно, что часто усилия владельцев хозяйств, направленные на... Подробнее
Александр Карпенко, директор по маркетингу и технической поддержке компании «Адама Украина»
Агрохимический рынок в Украине якобы большой и с большим количеством участников, но в то же время все друг друга знают, и события, которые происходят на нем, очень быстро становятся темами для

1
0