Спецвозможности
Новости

Залізниці країн ЄС виявилась не готовими до збільшення експорту з України

19.04.2022
444
Залізниці країн ЄС виявилась не готовими до збільшення експорту з України фото, иллюстрация

Україна, великий виробник сільськогосподарської продукції, раніше експортувала більшу частину своїх товарів через морські порти, але після вторгнення Росії була змушена експортувати її залізницею через свій західний кордон.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

Скупчення вагонів на прикордонних переходах та їх закриття під час Великодніх свят спонукали Україну тимчасово обмежити поставки товарів з України до Польщі та Румунії залізницею. Сусідні країни виявилися не готовими до різкого збільшення перевезень.

«Укрзалізниця» ввела обмеження з 16 по 18 квітня в Румунію через переходи Дяково і Вадул-Сірет і в Польщу через Ягодин і Ізов, повідомив заступник директора її комерційного департаменту Валерій Ткачов.

Обмеження введені у зв'язку зі скупченням великої кількості вагонів у напрямку західних роз'їздів і закликами західних партнерів скоротити подачу вантажних поїздів.

За словами Ткачова, сусідні країни «виявилися не готовими до різкого збільшення перевезень по своїй території українських товарів» через брак локомотивів, вагонів, обмеженої пропускної здатності і обмежень по вазі вантажних вагонів.

За його словами, станом на 14 квітня біля прикордонних переходів знаходилося 29,5 тисяч вагонів, а за перші два тижні квітня їх кількість збільшилася на 28 %.

«Ніяких рішень про зупинку або обмеження довгострокового руху в європейські країни не приймалося», — сказав Валерій Ткачов.

Интервью
Все мы любим в выходные побаловать родных и близких походом в приличный ресторан, кафе, чтобы посидеть, пообщаться, отдохнуть. А Вы в курсе, что представители HoReCa давно мечтают о сотрудничестве
Международная семеноводческая компания Strube, которая специализируется на селекции сахарной свёклы, пшеницы, ржи и рапса, в 2017-м отмечает вое 140-летие. В Украине офис компания открыла в 2008 году.

1
0