Спецвозможности
Новости

Я більш ніж впевнений, що ми виконаємо питання продовольчої безпеки, – Роман Лещенко

17.03.2022
242
Я більш ніж впевнений, що ми виконаємо питання продовольчої безпеки, – Роман Лещенко фото, иллюстрация

16 березня, під час телемарафону Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, розповів про кроки Міністерства та влади в Україні для підтримки посівної кампанії 2022 та недопущення продовольчої кризи. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку міністерства.

Зокрема про врегулюванню цін на паливо в Україні, міністр зазначив, що Верховна Рада України підтримала законопроєкт Уряду про скасування усіх акцизів на паливо в нашій державі і знизили ставку ПДВ до 7%. 

Крім того, Уряд сьогодні прийняв рішення щодо вимог до класу палива Євро-5 та Євро-4 з метою розширення питомої ваги імпорту дизпалива в першу чергу для сільськогосподарських потреб.

Щодо загрози продовольчої кризи в світі у зв’язку з війною в Україні, Роман Лещенко зазначив, що українські аграрії будуть засівати всі землі, які лише можна засіяти на підконтрольних територіях і в межах безпеки.

Усі наявні запаси ресурсів йдуть на задоволення потреб населення України.

Интервью
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Япония, как известно, - одна из самых богатых стран мира. При этом по количеству населения лишь немного уступает России. А еще очень ограничена в земельных ресурсах, поэтому большинством продуктов обеспечить себя не может. Это делает рынок... Подробнее
доцент Львівського національного аграрного університету, канд. с.-г. наук Ігор Дидів (ліворуч) і співвласник компанії "Тетра-Агро" Сергій Прокопенко (праворуч)
Доцент кафедры садоводства и овощеводства Львовского национального аграрного университета, кандидат сельскохозяйственных наук рассказал сайту «Пропозиція» о новых исследованиях и их результатах.                     - Сейчас пора летних... Подробнее

1
0