Спецможливості
Новини

Вивезенням зерна з окупованих територій Запорізької області керує колишній народний депутат

13.07.2022
778
Вивезенням зерна з окупованих територій Запорізької області керує колишній народний депутат фото, ілюстрація

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти намагаються поновити вивезення українського зерна. Для організації процесу було створено так звану «ГУК» (рос. — Государственная унитарная компания). Її діяльність безпосередньо контролює колаборант Євген Балицький — колишній народний депутат, депутат Запорізької облради від забороненого «Опозиційного блоку». Наразі він призначений окупантами «керівником регіональної окупаційної адміністрації на Запоріжжі».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Для створення дієвої інфраструктури вивезення зерна, колаборанти «націоналізували» (захопили) припортовий елеватор підприємства «Нова хортиця» у Бердянську, завантажувальний комплекс підприємства «Аскет Шиппінг» у порту Бердянськ, елеватори підприємств «Кернел», «Оптімус» та інших зернотрейдерів.

«ГУК» встановлені закупівельні ціни на сільгосппродукцію: пшениця фуражна — 6000,00 рос.руб., пшениця продовольча — 9000,00 рос.руб., ячмінь — 7000,00 рос.руб. за 1 тону. Сільгоспвиробників така ціна категорично не влаштовує, тож вони намагаються не продавати врожай, а зберігати його в сховища. За відсутності вільних сховищ — в інших, не пристосованих для цього приміщеннях або навіть на відкритих майданчиках.

17 липня очікується прибуття судна «ZHIBEK ZHOLY», яке вже вивозило крадене зерно з Бердянська.

З метою додатково тиску на місцеве населення Євген Балицький заявив, що жителі можуть бути поділені на тих хто підтримує рф та залишаться у своїх домівках, та інших, які мають виїхати з території регіону.

Інтерв'ю
Нова генерація найсучасніших комбайнів TRION від компанії CLAAS представлена в Україні 11-ма моделями, на базі яких можна буквально (як в LEGO) створити зернозбиральний комбайн своєї мрії, під конкретні потреби. Залежно від моделі, нові... Подробнее
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно

1
0