Спецвозможности
Новости

Війна в Україні та посуха — африканські країни вже на межі голоду

07.06.2022
295
Війна в Україні та посуха — африканські країни вже на межі голоду фото, иллюстрация

Майже чверть мільйона людей страждають від голоду в Сомалі, оскільки посуха посилюється, а світові ціни на продукти харчування наближаються до рекордно високих рівнів через війну в Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

Уже четвертий поспіль сезон у країні немає дощів, і метеорологи попереджають про ще один сезон з опадами нижче середнього рівня, оскільки клімат у світі стає все більш непостійним.

У той же час світові ціни на продукти харчування наближаються до рекордно високих показників, досягнутих у березні, оскільки російсько-українська війна порушує ринки основних видів зерна та харчової олії.

Згідно з заявою Всесвітньої продовольчої програми (WFP), Продовольчої та сільськогосподарської організації (FAO), дитячого агентства ЮНІСЕФ та Управління, близько 213 000 сомалійців знаходяться під загрозою голодної смерті, що майже втричі більше, ніж прогнозували у квітні.

Вже близько 7,1 мільйона сомалійців або майже половина населення зіткнулися з гострим рівнем продовольчої безпеки.

«Життя найбільш уразливих верств населення вже під загрозою недоїдання та голоду, ми не можемо дочекатися оголошення голоду», — сказав Ель-Хідір Далум, керівник ВПП у Сомалі.

На сьогоднішній день План гуманітарного реагування ООН на 2022 рік профінансований лише на 18 %, і Сомалі конкурує з іншими глобальними точками надзвичайних ситуацій за фінансування, оскільки продовольча безпека поширюється по всьому світу.

Интервью
Неделю назад президент Зеленский подписал закон, который назвали законом о земельной децентрализации. Сайт «Пропозиція» решил поинтересоваться у заведующего кафедрой землеустроительного проектирования НУБиП (бывшая УСХА), доктора... Подробнее
Кооперация в агросекторе - это обеспечение занятости и социальной интеграции. В мире кооперативы являются элементом самопомощи и получают преференции от государства.

1
0