Спецвозможности
Новости

Виробники якісної сільськогосподарської техніки, єднайтеся! (повна версія)

05.06.2008
993
Виробники якісної сільськогосподарської техніки, єднайтеся!   (повна версія) фото, иллюстрация

Відтак, актуальним стало й питання про повернення старих і пошук нових ринків збуту. Саме його розв’язанню приділяє пильну увагу Асоціація підприємств-виробників і ремонтників сільськогосподарської техніки (скорочено — АВТ), створена півтора року тому. Асоціація об’єднала українських виробників і продавців сільськогосподарської техніки та запчастин. Нині її прийнято до Українського союзу промисловців та підприємців, вона є членом Федерації роботодавців України. Про мету її створення та перспективи розвитку розповідає Голова Ради асоціації Володимир Саченко.
“Асоціація — це недержавна структура, — підкреслює пан Володимир. — Перший напрям її роботи — виробництво техніки, адже до нашого складу входять 70 підприємств — виробників сільськогосподарської техніки та обладнання. Головне завдання — виробництво сільгоспмашин на основі кооперації. Крім того, до Асоціації увійшли провідні наукові інститути, що займаються розробкою техніки. Ми маємо спільно з конструкторами спрогнозувати попит на той чи інший вид техніки, розробити документацію та поставити обрані моделі на виробництво. Асоціація відкрила два представництва за межами України: у Москві та Берліні. Незабаром відкриємо ще одне (у Торонто) для прийому замовлень. Головне їх завдання — шукати ринки збуту. Я тричі зустрічався з президентом Асоціації виробників техніки Німеччини паном фон де Бусом. Ми уклали угоду про співпрацю між двома Асоціаціями.
Другий напрям роботи Асоціації — спеціалізовані ремонтні підприємства та сервісні центри. Маємо мережу із 120 підприємств по всій Україні: колишні “Сільгосптехніки”, 11 підприємств із спеціалізованого ремонту двигунів, підприємства зі спеціалізованого ремонту паливної апаратури, гідравліки, трансмісії, сервісні підприємства. Ще один напрям нашої діяльності — співпраця з великотоварними господарствами. До Асоціації увійшла агрофірма “Шахтар” (130 тис. га землі). Ми розпочали сервісне обслуговування, стали постачати їм якісні запчастини. Нашими партнерами є ще шість великотоварних фірм. Звісно, ми співпрацюємо з усіма агрофірмами, але тут істотне значення має те, що потужні фірми, використовуючи вітчизняну продукцію, демонструють іншим: в Україні теж можуть виробляти якісно.


Важливим напрямом нашої діяльності є налагодження взаємовигідних зв’язків із Росією. Ми взяли в оренду одну з баз під Москвою. Постачаємо продукцію українських виробників до Росії. Забезпечуємо дві російські області: Московську та Орловську. Вони дуже добре купують наші дискові борони. Плануємо збільшити обсяг поставок.
На території Національного комплексу “Експоцентр України” ми викупили площу, готуємо там постійно діючу виставку виробників АВТ України. Крім того, співпрацюємо з Національним аграрним університетом, уклали угоду з навчгоспом щодо практики студентів на наших заводах. Так, цього року близько 60 вузівців проходять практику безпосередньо на виробництві. У наших планах — налагодити співпрацю і з іншими навчальними закладами.


Не можна не згадати й про ще один напрям нашої діяльності: власне сільське господарство, адже підприємства —члени асоціації — мають 50 тис. га землі.
Ми відкриті для співпраці. Як приєднатися до наших лав? По-перше, слід працювати за напрямом: техніка для села. По-друге, техніка, яку пропонує компанія, повинна бути якісна. Ну й ще одна вимога: стабільна робота на ринку. В Асоціацію ми приймаємо на загальних зборах. Керування здійснюється через загальні збори, правління, раз на квартал підбиваємо підсумки, приймаємо нових членів. Що дає членство в Асоціації? Ми ставимо деякі актуальні для виробників сільгосптехніки питання перед урядом, відстоюватимемо інтереси наших підприємств у питаннях оподаткування, захисту інтересів. Завдяки ефективній співпраці з металургійними комбінатами, можемо забезпечити поставку металу за прийнятними цінами. Крім того, маємо безліч цікавих напрацювань, планів щодо просування техніки наших підприємств до споживача, і не лише українського. Видаємо свій журнал “Технополіс”. Найближчим часом через електронний каталог в Інтернеті, який ми розробили спільно з компанією “УкрСАТ”, можна буде замовити потрібну техніку, запчастини, словом, усе, що є на ринку”.
 Переваги членства в Асоціації незаперечні. Приєднуйтеся до провідних українських заводів — виробників сільськогосподарської техніки! Справа варта заходу.


Підготував Олексій Рижков

Интервью
14-15 марта в Одессе прошел очередной конгресс "Органическая Украина". Органическое земледелие, как и каждое явление, имеет как своих сторонников, так и своих противников. И у тех, и у других есть свои аргументы. Поэтому сегодня редакция... Подробнее
До цього господарства у мене особливе ставлення — дуже поважаю фахівців, які працюють тут за їхню людяність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу. Коли я з донькою втікала від війни (а самі ми з Києва), то тимчасовий притулок... Подробнее

1
0