Спецвозможности
Новости

Винороби зіткнулися з дефіцитом пляшок

25.05.2022
299
Винороби зіткнулися з дефіцитом пляшок фото, иллюстрация

Під час війни російські загарбники знищили в Гостомелі не тільки «Мрію», а й місцевий склозавод, де виготовлялись, зокрема, й пляшки для вина.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на posteat.ua.

«Зараз, у зв’язку зі знищенням заводу в Гостомелі, де ми закупляли пляшку, прогнозується дефіцит тари для всієї галузі», — повідомила Оксана Буячок, співвласниця крафтової сімейної виноробні Father’s wine із селища Гусятин на Тернопільщині.

Також у виноробів виник дефіцит стрічок для підв’язки винограду. Знайшли альтернативний варіант — українського виробництва.

Наразі Father’s wine призупинили будівництво нової виноробні та зосередились на волонтерстві — виготовляють захисні оборонні елементи, ліжка для армії, шиють плитоноски, подушки і ковдри для тимчасових переселенців, спальні мішки, організовують харчування призваних військових в місцевому військоматі.

Виноробня Father’s wine розташована далеко від бойових дій, тому їм вдалось зберегти виробництво.

«На мою думку, від війни важко вберегти виноробню, особливо якщо загарбниками є російська армія (яка п’є усе, що горить). Ці варвари знищують все, що трапляється на їх шляху. Можливо, підземні погреби і можуть врятували частину виробництва, але не в ситуації нинішніх подій…», — розповіла  Оксана Буячок.

Интервью
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее
Олександр Дуда
Сегодня аграрии все чаще сталкиваются на своих полях с засухой, а это означает необходимость ротации привычных полевых культур на более засухоустойчивые. Одной из таких может стать амарант. При средней урожайности в Украине 2 т / га (а на... Подробнее

1
0