Спецвозможности
Новости

Великобританія допоможе з ремонтом залізниць України для вивезення зерна

27.06.2022
185
Великобританія допоможе з ремонтом залізниць України для вивезення зерна фото, иллюстрация

Велика Британія має намір виділити до 10 млн фунтів ($12,28 млн) на ремонт українських залізниць, щоб полегшити вивіз зерна з країни, повідомляє офіс британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Великобританія веде переговори з урядом України про те, як «максимально збільшити пропускну спроможність залізниць та забезпечити рух як поїздів, так і зерна».

В рамках проєкту уряд Британії виділить до 10 млн фунтів стерлінгів на матеріали та обладнання для «Українських залізниць» для ремонту залізничної інфраструктури та допомоги у вивезенні зерна з країни залізницею.

Останнім часом у низці районів світу спостерігаються проблеми із продовольством. Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн пов'язала загрозу продовольчої кризи з російською агресією в Україні. Схожу думку висловлюють й інші західні лідери.

Интервью
Владимир Шульмейстер Родился в Николаеве. Закончил Николаевский кораблестроительный институт им. адмирала С. О. Макарова по специальности «турбиностроение», инженер-механик. Защитил докторскую диссертацию по материаловедению.  С 24 декабря 2014 года по 30 декабря 2015 года занимал пост первого заместителя министра инфраструктуры Украины
Украинский институт будущего - независимый аналитический центр, который прогнозирует изменения и моделирует всевозможные сценарии развития событий в Украине, предлагает альтернативные решения.
Російська агресія вдарила по всій вітчизняній аграрній сфері – від фермерів до агрохолдингів. Про те, як великі агрокомпанії справляються з проблемами, які навалилися на сільгоспвиробників нинішньої весни, і ще й примудряються допомагати... Подробнее

1
0