Спецвозможности
Новости

В Україні знизились відпускні ціни на тепличні огірки

23.05.2022
265
В Україні знизились відпускні ціни на тепличні огірки фото, иллюстрация

Тепла погода, що встановилася минулого тижня, сприяла збільшенню збору врожаю огірків в українських тепличних комбінатах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Зростання обсягів пропозиції цієї продукції на ринку змушує виробників переглядати ціни на огірки у бік зниження.
Українські тепличні комбінати змушені пропонувати огірки не дорожче за 36-50 грн/кг ($1,23-1,71 /кг), тоді як наприкінці попереднього тижня продажі велися в межах 40-70 грн/кг ( $ 1,37-2,39/кг) залежно від сорту та регіону виробництва. Таким чином ціна на огірки в українських господарствах знизилася в середньому на 20 %.

Так різко знижувати відпускні ціни виробники змушені через збільшення пропозиції даної продукції на ринку на тлі помітного зниження попиту на огірки. Так, зі слів виробників, встановлення теплої погоди в Україні помітно прискорило дозрівання огірків у місцевих тепличних комбінатах. Крім того, тиск на ринок посилився через збільшення пропозиції імпортних огірків виробництва Польщі, Румунії та Сербії, який пропонується до продажу за 30-35 грн/кг ($1,03 -1,20/кг).

При цьому, незважаючи на здешевлення в сегменті тепличних огірків, на сьогоднішній день ця продукція в Україні продається в середньому втричі дорожче, ніж за аналогічний період минулого року.

Интервью
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее
Demydov1
В уникальном сооружении на территории арктического архипелага Свальбард в Норвегии не так давно официально открыли Всемирное хранилище семян. Заботясь о будущем планеты, человечество стремится

1
0