Спецможливості
Новини

В Україні створили комітет з управління земельними відносинами

23.01.2020
789
В Україні створили комітет з управління земельними відносинами фото, ілюстрація

Установче засідання щодо створення Керівного комітету з питань удосконалення земельних відносин відбулось 15 січня 2020 р.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

«Діяльність Керівного комітету направлена на координацію проектів та розроблення пропозицій щодо удосконалення управління земельними відносинами у сільській та міській місцевості», — йдеться у повідомленні.

Так, передбачається створення наступних робочих груп:

  • робоча група щодо створення та впровадження системи моніторингу земельних відносин;
  • робоча група щодо створення та впровадження Державного аграрного реєстру;
  • робоча група з розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.

До складу Керівного комітету увійшли представники Мінекономіки, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ДП «Національні інформаційні системи», Національного банку України та інші органи державної влади, які формують та/або реалізують державну політику у сфері, на яку спрямована діяльність комітету.

«Керівний комітет створений в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у його роботі як спостерігачі. Засідання Керівного комітету будуть проводитися один раз на три місяці», — підсумували у міністерстві.

 

Інтерв'ю
Кілька місяців тому компанія «Фінтех.Про» запустила унікальну платформу AgroАpp, яка допомагає сільгоспвиробникам швидко одержати фінансування без відсотків і часто без застави. Із сервісом уже співпрацюють найкращі банки України й... Подробнее
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее

1
0