Спецможливості
Новини

В Україні зростають темпи імпорту спеціальних добрив

29.06.2018
1794
В Україні зростають темпи імпорту спеціальних добрив фото, ілюстрація

Темпи імпорту спеціальних добрив зростають з кожним роком.  Це  пояснюється більшою обізнаністю людей щодо застосування спеціальних добрив, модернізацією сільськогосподарської техніки, що дозволяє вносити дані добрива, а також зміною кліматичних умов на більш посушливіші, що спонукає сільгоспвиробників використовувати листові добрива, антистресанти та коректори росту, для того щоб отримати хороший урожай, пише propozitsiya.com з посиланням на  ІА «Інфоіндустрія».

За даними експертів, щодо простих солей: динаміка імпорту, а також об’єми імпорту таких добрив, як сульфат  калію, монокалійфосфат, магнієва, калієва та кальцієва селітра зберігаються на рівні минулого року. А от що стосується імпорту водорозчинного моноамонійфосфату, то цей показник значно зростає, за 4 місяці 2018 року його було імпортовано в 3,7 раза більше, ніж за весь 2017 рік і цей показник досягає майже 2 тис. тонн. Щодо імпорту сульфату магнію, то його об’єми імпорту також зростають, за 4 місяці 2018 року було імпортовано такий самий обсяг як за весь 2016 рік, а також перше півріччя 2017 року. Цей показник перевищив 35 тис. тонн.

Імпорт водорозчинних листових добрив  також має тенденцію до збільшення імпорту. Так об’єм імпорту за 4 місяці 2018 року уже перевищив показник в 22 тис. тонн. Для порівняння: в 2016 році за весь рік такий показник становив 18,5 тис. тонн, а в 2017 році — 27 тис. тонн.

Така сама ситуація  спостерігається і на ринку ґрунтових спеціальних добрив з мікроелементами. За 4 місяці 2018 року було імпортовано майже 100 тис. тон. За 2016 рік було імпортовано 75 тис. тон, а в 2017 році — 190 тис. тон.

А от мікрогранульовані добрива  набирають популярності серед сільгоспвиробників. За 4 місяці 2018 року було імпортовано понад 4 тис. тонн. Для порівняння, імпорт в 2016 році становив 2,5 тис. тонн, а в 2017 році цей показник перевищив 6 тис. тонн.

Також хотілось би відмітити, що на українському ринку мікрогранульованих добрив з’явилася новинка від італійського виробника Puccioni, а саме добриво Rocket з співвідношенням азоту і фосфору 12:42.

Також з’явилися новинки серед водорозчинних добрив, а саме виробництва австрійської компанії Hechenbichler : регулятор росту AMALGEROL на основі морських водоростей. Також іспанська компанія ESTABLECIMIENTOS HEFE представила широкий асортимент своєї продукції.

Інтерв'ю
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Нещодавні зміни у складі уряду можуть торкнутися  і діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства. Що змінилося і яких новацій очікувати? Із цим запитанням ми звернулися до першого
    Із кожним роком земельне питання стає все гострішим. Часто-густо законодавчі акти ініціюють і реалізують люди дуже далекі від землі і сільського господарства. Тож 2004 року задля захисту прав власників паїв і подолання корупції та... Подробнее

1
0