Спецможливості
Новини

У США провели тестування безпілотників для агросектору

07.08.2020
568
У США провели тестування безпілотників для агросектору фото, ілюстрація

Незалежні детальні тестування у США довели, що розпилення з безпілотників може бути безпечним та ефективним при дотриманні операторами правил налаштування та експлуатації дронів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrarii-razom.

Використання дронів у сільському господарстві стає дедалі популярнішим. Зокрема, їх застосування для внесення рідких мінеральних добрив залишає низку питань щодо високого ступеня заносів та їх ефективності з точки зору рівномірності обприскування. 

При Міністерстві сільського господарства США було створено дослідницький проєкт по вивченню чинників, які впливають на застосування обприскування. Метою дослідження було визначення впливу висоти обприскування та швидкості руху на ширину смуги (фактичну ширину захвату), рівномірність розпилення і спектр крапель з різних безпілотних систем авіаційного обприскування (UAAS). 

«Першочерговим було вивчення обладнання, що постачається з безпілотниками. Метою було подивитися, як будь-які відмінності, такі як розмір та положення форсунок, робоча висота та швидкість впливають на якість обприскування. Також ми хотіли дізнатися, що можна зробити, щоб зменшити навантаження та уникнути заносів», — розповів Уейн Вольдт, доктор факультету інженерії та біологічних систем університету Небраски. 

У ході досліджень вивчалось: 

  • стандартне обладнання на безпілотних літальних апаратах; 
  • калібрування; 
  • вибір форсунок; 
  • робоча швидкість; 
  • ширина полоси.

У результаті досліджень спеціалістами було надано такі рекомендації для налаштування дронів для обприскування: 

  • обрати відповідну, середню або грубу насадку для зменшення зносу; 
  • великі безпілотники пропонують велику ширину захвату; 
  • положення форсунки не обов'язково впливає на продуктивність; 
  • оптимальна висота обприскування — від 2 до 3 м над культурою; 
  • оптимальна швидкість вперед — 3 м/с для DJI і 5 м/с для більших безпілотних літальних апаратів HSE.

Інтерв'ю
Кожен сезон вирощування овочів для виробників не буває легким і на 100 % прогнозованим. Зокрема, протягом останніх років значно зросла активність шкідників на овочевих культурах. Загрозу з боку лускокрилих відчувають навіть на півночі.... Подробнее
Николай Орлов
До кінця 2016 року парламент повинен прийняти Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Цей закон має відкрити ринок землі в Україні. 

1
0