Спецможливості
Новини

На Чернігівщині білоруський китаєць купує льонокомбінат

02.12.2021
986
 На Чернігівщині білоруський китаєць купує льонокомбінат  фото, ілюстрація

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит «ІСТПС» (ТМ «Істплекс») мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ «Козець» (смт Козелець Чернігівської області).

Зокрема, Чжу Хаотянь планує придбати 59,775% акцій, а «ІСТПС» — 22,51%, повідомляється у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на biz.censor.net.

Місцем тимчасового перебування Чжу Хаотяня в Україні вказано готель «Софіївський Посад» (Софіївська Борщагівка).

За даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) станом на третій квартал 2021 року, серед акціонерів ПрАТ «Козелецький льонозавод» — громадяни Росії Павло Буїнов та Андрій Козлов, яким спільно належить 22,51% акцій (по 11,2551% кожному), а також громадянки України Наталія Лешкова (24,7239%) та Ірина Донченко (12,3597%).

Ще 22,6914% акцій ПрАТ належить столичному АТ «Інвесткомпанія «Ромекс Інвест», у якому, згідно з держреєстром, 84,4% належить жителю Обухова Юрію Бондарчуку, а директором є Ірина Донченко. Статутний капітал АТ — 0,99 млн грн.

«Основним видом діяльності АТ «Козелецький льонозавод» у держреєстрі зазначені підготовка та прядіння текстильних волокон, проте в останні роки підприємство здавало в оренду основні засоби.

Підприємство створено у 1972 році та приватизовано у 1996 році. За інформацією у фінзвітах підприємства в НРКЦПФР, в умовах ринкової економіки фінансовий стан підприємства значно погіршився, основні засоби, що дозволяли випускати льоноволокно, було продано для погашення боргів перед бюджетом», — йдеться у повідомленні.

Ключові слова: льонокомбінат, продажа

Інтерв'ю
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее

1
0