Спецвозможности
Новости

Уже сім хлібзаводів отримали генератори від уряду Німеччини

09.02.2023
334
Уже сім хлібзаводів отримали генератори від уряду Німеччини фото, иллюстрация

ТОВ «Одеський хлібзавод № 4» отримав генератор від Федерального агентства з технічної допомоги (THW) у рамках фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Це сьомий хлібзавод, який має генератор від Уряду Німеччини, на черзі – ще 34 виробники харчової продукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Загалом у межах допомоги ФРН буде розподілено 700 генераторів для підтримки критичної інфраструктури. Такий розподіл відбувається за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Одеський хлібзавод є найбільшим виробником хлібобулочної продукції на півдні України – він забезпечує хлібом майже 60 % мешканців Одещини, а також жителів Миколаївської і Херсонської областей та безпосередньо Херсона, де наразі не працює жодне хлібопекарське виробництво. У день на заводі виготовляють понад 100 тонн продукції. Працює тут 910 працівників.

Німеччина хоче підтримати українців та забезпечити стійке виробництво продуктів першої необхідності – хліба, підкреслив аграрний аташе Посольства Німеччини в Україні Франк Мюллер.

Як зазначив голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє, це надзвичайно вчасна та вагома підтримка для відновлення критично важливих продовольчих ланцюжків доданої вартості та забезпечення сотень тисяч людей життєво важливими продуктами харчування.

На заводі підкреслюють, що така допомога є справді критично необхідною для виробництва, адже ситуація з енергопостачанням в Одесі наразі дуже складна, і без такого генератора хлібзаводу довелося б зупинити роботу.

«Зараз в Одесі електроенергія є дві години на добу. Тому без генератора ми взагалі не змогли б виробляти достатньо хлібобулочної продукції та поставляти її в бюджетні організації міста та області: школи, садки, лікарні, госпіталі та санаторії», – підкреслив директор хлібзаводу Віталій Добровольський.

Интервью
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее
Украинский агрокомплекс отмечает экспортная ориентированность. Поэтому агрологистическая составляющая для аграриев имеет не меньшее значение, чем собственно агропроизводство. В частности, в течение урожайного прошлого года объемы перевалки... Подробнее

1
0