Спецвозможности
Новости

Уманський тепличний комбінат відновив роботу

06.04.2022
571
Уманський тепличний комбінат відновив роботу фото, иллюстрация

Менеджерка з маркетингу УТК Оксана Гордій повідомила, що комбінат відновив роботу, але довелося скорегувати і логістичні ланцюжки і об’єми виробництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УманьNews.City.

«Вибухова хвиля пошкодила близько 30% скла теплиць — десь верх, але більше бічне скло теплиць. І, коли за кілька днів вже почали викликати людей на роботу, то одночасно прийшли і склярі, і тепличниці, тому що рослина не може бути без догляду — потрібно підв’язувати, поливати, без скла був й інший температурний режим. Тому роботу поновляли одночасно. Було тижні два інтенсивної праці без вихідних, тепличники розібралися із рослинами, а склярі закінчили свою роботу», — розповіла Оксана Гордій.

Спочатку продукцію тепличного комбінату почали брати для ринку «Шувар» на Львівщині. Але це були вже не фури по 20 тонн, а мікроавтобуси забирали невеликий обсяг продукції. Згодом магазини почали локальну доставку по містах. Наразі вже налагодили нові логістичні процеси і частина продукції йде на допомогу.

«Також варто сказати, що запланований урожай ми не отримали. Не розуміючи, якою буде ситуація, ми змінили технологію вирощування, перестали досвічувати рослини і трохи зменшили обсяг добрив для поливу, бо не знали, чи зможемо поновити запаси добрив. Тому за рахунок зміни технологій урожай впав відсотків на 40», — пояснила менеджерка з маркетингу.

Интервью
Теплица
Современная жизнь диктует необходимость ИТ- модернизации отечественных агропредприятий, однако пока что новейшими технологиями владеет лишь десятая часть предприятий.  
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее

1
0