Спецможливості
Новини

Укрзалізниця планує припинити навантаження зерна на 170 станціях

02.05.2018
1168
Укрзалізниця планує припинити навантаження зерна на 170 станціях фото, ілюстрація

Укрзалізниця пропонує повністю закрити 60 станцій із навантаження зерна, а з 1 червня по 1 грудня 2018 року припинити вантажну роботу ще 110 станцій, але з можливістю у подальшому, за умови оптимальної кількості заявок на навантаження, її відновити. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу компанії.

Ще семи станціям пропонується надати можливість протягом кількох місяців збільшити середньоденне навантаження і вийти на беззбиткову діяльність. Крім того, роботу ще 177 станцій буде оптимізовано шляхом реструктуризації, санації, тимчасового або повного закриття для вантажних операцій.

Проаналізувавши роботу зернових вантажних станцій спеціалісти «Укрзалізниці» дійшли висновку, що близько 300 із 528 станцій на сьогоднішній день обробляють до двох вагонів зерна на добу, але при цьому потребують витрат на своє утримання і здійснюють навантаження на залізничну інфраструктуру.

Такі заходи, на думку відомства, дадуть змогу  зменшити витрати на утримання малодіяльних станцій до 350 млн грн на рік і приблизно на таку ж суму зменшаться витрати на формування поїздів за рахунок зменшення відстані між станцією навантаження та станцією формування поїздів.

На даний момент спеціалісти «Укрзалізниці» розробляють механізм цінового стимулювання, щоб клієнти переходили на більш потужні станції з навантаження.

Укрзалізниця запрошує учасників ринку та експертів долучитися до обговорення своєї ініціативи щодо подальшої роботи малодіяльних зернових вантажних станцій.

Інтерв'ю
Зараз іде палке обговорення законопроекту про обіг сільськогосподарських земель. Сьогодні з цього приводу збереться комітет ВР з питань аграрної та земельної політики. Напередодні ми поспілкувалися з секретарем комітету Іваном Чайківським... Подробнее
голова Української асоціації молодих фермерів Дмитро Мічурін
З розвитком агросектору України підвищуються і вимоги до фахівців аграрної галузі. Навчальні програми профільних вузів все ще часто не відповідають ні вимогам агрокомпаній, ні швидкості розвитку сучасних технологій в АПК. Тому все більший... Подробнее

1
0