Спецвозможности
Новости

Українські громади переходять на самозабезпечення продуктами

29.09.2022
358
Українські громади переходять на самозабезпечення продуктами фото, иллюстрация

У межах ініціативи «Сади для Перемоги» 66 українських громад ухвалили місцеві програми самозабезпечення продуктами харчування, розповіла виконавчий директор проєкту SURGe Ірина Тушницька.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Ми розробили типовий план, за яким громада може долучитися до цієї ініціативи і підняти власний рівень своєї продовольчої безпеки. Тобто самозабезпечення для нас стоїть на передньому плані. Вже 66 громад ухвалили місцеві програми самозабезпечення харчовими продуктами», — сказала вона.

Крім консультативної підтримки, в рамках ініціативи був запущений пілотний проєкт з підтримки громад насіннєвим матеріалом чи іншими необхідними засобами. У проєкті взяли участь п'ять громад.

У цих громадах було засіяно 142 га землі, з яких 7,2 га — комунальні землі. Загалом було зібрано 306,3 т овочів.

Масштабна ініціатива «Сади для Перемоги» була запущена в Україні у березні 2022 року для забезпечення країни харчовими продуктами. В рамках ініціативи з 26 вересня триває грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування.

Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення проєкту.

Интервью
Робота теплогенераторів, які у якості палива використовують деревну щепу або ж пелети це не лише дешево, а й просто та ефективно. Під час проведення державних випробувань за участю акредитованої для такої роботи державної наукової установи... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0